Vzdělávací projekt Svět kolem nás

Cesta na Nový Zéland diskuzní fórum

Parťák/parťačka v průběhu roku 2016

Kristýna
13. 03. 2016 v 3:36

@Pafka. Letěli jsme stejným letadlem asi :-D Momentálně jsem v Aucklandu a sháním parťáka na cesty, klidně zavolej na kiwi number 0210506938. Můžeme se potkat na pivo třeba. K.

 

 

Gabika
08. 03. 2016 v 20:25

Ahoj,

dostala jsem WHS a planuji odjezd rijen/listopad 2016 nasel by se nekdo na stejny termin? :D

 

Martin
19. 02. 2016 v 15:36

Ahoj, chystám se koncem tohoto roku cestovat na turistické vízum 4 týdny po Zélandu a hledám spolucestující, odlet z ČR mám 13.11. a návrat 9.12.2016. Předběžný plán je turistika na jižním ostrově, ale rád se přizpůsobím :-) Kdyžtak písněte na email martinsmegr@seznam.cz Jsem z Brna, kdyby se někdo chtěl potkat osobně... Mějte se ;-)

23. 01. 2016 v 16:43

Ahoj,

čekám na březen až nám to spustí protože nechci odkladat moji cestu na Novy Zeland, co kdyby najednou zrusili Visa? Tak si budu rikat jak jsem to posral. Odjezd bych viděl na říjen, listopad 2016 abych přijel před sezonou. Ale to se může změnit. Budu rád když budu cestovat s nekym dohromady aby byla sranda a bylo cestovani lehci. Můj email: michalkucera92@seznam.cz    Pokud to vidite podobne tak nevahejte a napiste, rad vymenim informace a doplnim sve nepresnosti. Budu rad za zpravu tak mejte pekny den a at se dari. Michal

 

Pafka,36
14. 01. 2016 v 18:11

Čauves,16.2. odlétám s Emiratama na Zéland za kámošem,nemá někdo stejnou cestu? 

Euka, 27 let
01. 01. 2016 v 13:41

Cauky, planuju take letos WHS Zeland - chtela bych odletet v prubehu brezna, at uz mi vyjdou viza nebo ne :) Pokud by nekomu vyhovoval termin, budu rada, kdyz se ozve na eve.kenny@seznam.cz. Zatim partaka nemam. V lednu se budu pohybovat jeste v Praze kdyby nekdo chtel osobni setkani  :) Evca

 

27. 11. 2015 v 17:16

 Hojte lidi.. S přítelkyní chceme na konci ledna odletět na NZ jako (pracující) turisti takže na ty 3 měsíce :-). Protože nemáme žádné zkušenosti byli by jsme rádi za nějakou partu ke které by jsme se mohli přidat. Naše představa je taková... někde být a něco si vydělat a zase popojet a zase si něco vydělat a td... jen aby se naše finanční zasoba nijak netenčila :-D Po NZ by jsme chtěli pokračovat do Kanady nebo USA. 40.pngFCB Youpi COArt a nebo mail. YoupiCOA@seznam.cz Díky a mějte se skvěle.

23. 10. 2015 v 17:37

Ahoj,

ráda bych vyrazila už během ledna 2016, zatim na půl roku a pak by se vidělo co dál :) Samozřejmě se mi taky nechce jet samotný. Jestli by se našla fajn holčina, která chce taky vyrazit tak ať písne na kolovratek@seznam.cz

Mám hromadu informací od kamaráda, co už tam byl minulý rok :)

Budu se těšit

                                                                                                                 Vladěn (23)

 

Míša
20. 10. 2015 v 21:21

Ahojte,

také uvažuju o tom vyrazit v průběhu roku 2016 na NZ přes WHS a pobýt tam, co nejdéle. Zatím jsem sama a samotné se mi úplně nechce, takže bych se ráda k někomu přidala. Víc lidí = víc srandy :).

Je mi 27 a jsem z Prahy. Kdybyste mě někdo chtěl přibrat do party, tak mishkaa@centrum.cz

Díííky!

 

Honza S
13. 10. 2015 v 21:52

 Ahoj, 

i já doufám že se mi podaří zařídit WHS. Zatím jsem sám z okolí kdo plánuje vycestovat na Nový Zéland. Moc rád bych se s někým dal do party, případně jen pokecal na co si dát při vyřizování víz bacha a td.

Budu moc rád za zprávu.

Schneider.janvm@gmail.com 

30. 09. 2015 v 21:56

Ahoj, hledám spolucestující na procestování NZ, Austrálie, Polynésie leden, únor 2016 nejméně na 2 měsíce. Prosím jen seriozní nabídky, může nás být i více. Přizpůsobím se i Vaší představě. Prosím kontaktovat na e-mail: tova@wo.cz.

 

Kupki
15. 09. 2015 v 19:04

 Ahoj Naďo, taky bych rada vycestovala na rok na NZ, akorat se mi nechce jet samotny. Kdybys chtela ozvi se na kupki92@seznam.cz budu rada, kdyz bych sehnala partacku  :-) 

23. 08. 2015 v 9:24

 Ahoj Jirko,

písni mi na mail namido@seznam jak bys to viděl s odletem a tak. Třeba se domluvíme :-) Pokud máš facebook, tak to pak můžeme řešit přes něj.

Jiří 28
22. 08. 2015 v 13:42
Ahoj Naďo , hodně přemýšlím také nad WHS a cestování po NZ . už mě nebaví ten stereo život :) možná by jsme se mohli domluvit...
Aha tak to nic..škoda
20. 08. 2015 v 15:26
Bára
19. 08. 2015 v 21:47

Plánuju si zařídit WHS, pokud mi tedy klapne a chtěla bych tam zůstat celý rok.

 

Barča
19. 08. 2015 v 7:58

Ahoj,

Plánuješ tam jet na pracovní víza,nebo jen turistika? Popřípadě na jak dlouho bys tam chtěla jet?

 

(Bára, 26)

 

13. 08. 2015 v 10:56

 Ahoj,

našel by se tady někdo, kdo by stál o parťačku během cestování po NZ? Vízum budu zařizovat příští rok a odlet bych viděla na červen 2016 nebo později. 

Naďa (28 let)

Nový příspěvek
antispam napiš číslici šest (a zapni si v prohlížeči Javascript!)
Přihlášení
Sponzorované odkazy
Kurz
Nový Zéland Aktuální kurz1 NZD = 14,024 CZK
Dle dnešního kurzovního lístku ČNB
Cestování na Facebooku
Další odkazy