Vzdělávací projekt Svět kolem nás

Cesta na Nový Zéland diskuzní fórum

WHS 2016, Vysočina

19. 04. 2015 v 10:25

Ahoj všem kdo mají v plánu zamířit na Nový Zéland v roce 2016 a prozatím nemají s kým. Rád bych příší rok touto dobou podnikl cestu na NZ. Bohužel zatím nemám nikoho odvážného, kdo by podnikl tuto cestu semnou. Proto se ptám zde, zdali tu není někdo další, kdo je na tom podobně. Rád bych se s dotyčnou osobou potkal dříve, trochu ji snad i poznal, abychom oba věděli s kým bychom to vlastně mohli vyrazit. A nerad bych toto nechával na poslední chvíli, abychom po odletu zjistili, že máme každý jiný preference, že se vlastně nesneseme, atd. Proto se ptám již nyní a věřím, že se tu někdo takový určitě najde. Osobně jsem z Vysočiny a preferoval bych někoho kdo je rovněž z tohoto kraje. Toto hlavně z důvodu případného osobního kontatku, abychom nemuseli cestovat přes celou republiku. Ale není to zajisté podmínka. Co je to pár kilometrů oprati vzdálenosti, kterou bychom spoleně překonali. Děkuji všem za odpovědi.

19. 04. 2015 v 12:03

Pokud by měl někdo zájem třeba jen pokecat o cestě na Nový Zéland, tak prosim pište na email 

worknewzealandd@gmail.com, tak abych si zprávu přečetl co nejdříve.

:)
21. 04. 2015 v 10:07

Ahoj mám stejný plán jako ty. Jsem, ale z Prahy. Ozvi se na email lil.mis@seznam.cz

Hezký den, Míša

Nový příspěvek
antispam napiš číslici šest (a zapni si v prohlížeči Javascript!)
Přihlášení
Sponzorované odkazy
Kurz
Nový Zéland Aktuální kurz1 NZD = 14,718 CZK
Dle dnešního kurzovního lístku ČNB
Cestování na Facebooku
Další odkazy
Statistika
  • 16016 návštěvníků celkem
  • 8 návštěvníků online