Vzdělávací projekt Svět kolem nás

Cesta na Nový Zéland diskuzní fórum

Parťák/Parťačka Auckland

04. 03. 2015 v 15:15

Ahoj, hledám parťáka/parťačku na NZ konrkétně Auckland. Odjezd do konce dubna. Cestu jsme plánovaly s kamarádkou, která to na poslední chvíli odřekla. Je mi 22 let a hledám člověka, který je pohodář se smyslem pro humor :) .... Konkrétně by šlo o společnou cestu + skvělé by bylo tam někoho znát a projít si novými zkušenostmi (hledání práce atd.) společně. Takovou cestu podnikám prvně a věřím, že projít si tím s někým bude mnohem příjemnější :)

Terez
05. 03. 2015 v 14:18
Škoda, ze plánuješ odjezd už tak brzo:) mne je 20 a taky me laka Auckland, ale ještě si chci trochu našetřit a odjet až na podzim.. Tak preju hodně zdaru, ať někoho seženeš, určíte je lepší mit parťáka:) no a zajímalo by me, kolik lidi si ho tady takhle naslo:)
Vašek
02. 04. 2015 v 15:57

Ahoj, ty už jsi na Novém Zélandu? já mám stejný problém, jsem pohodář se smyslem pro humor co jede začátkem dubna hledá si práci. Chci cestovat a zdokonalovat angličtinu :))))

03. 04. 2015 v 12:08
ahoj, zrovna sem dorazil do Aucklandu a chtel bych si brzo koupit auto a vyrazit na jih, bud na farmy nebo na nejakou jinou praci, tak pokud se nekdo chce pridat budu rad, mista budu mit v aute dost, muzeme treba hledat spolecne a potom se treba rozdelit, to vse zalezi na situaci jaka bude, nebo se proste jenom muzeme sejit v Aucklandu a pokecat o planech
Vašek
05. 04. 2015 v 11:51

ahoj, a nedáš mi na sebe nějaký kontakt?? moc rád bych to uvítal, za 5 dní tam budu a mám podobnej plán, rád bych se přidal .. stačil by mail nebo radči fb 

09. 04. 2015 v 13:20

..take shanim. Ale ty jedes moc brzy. A jeste k tomu na podzim (duben). Vyhlidka na zimu a mraz a snehove vanice me moc nelaka. Ja az na leto (prosinec). Y.

16. 04. 2015 v 12:42
Teprve az ted sem si nahodou precetl tvuj vzkaz, uz sem na jizaku, ale auto sem zatim nekoupil, snad uz brzo v Christchurchu a potom uvidim co dal.tady je muj mail xmaty@email.cz tak napis a treba dame nejak plany dohromady.
Nový příspěvek
antispam napiš číslici šest (a zapni si v prohlížeči Javascript!)
Přihlášení
Sponzorované odkazy
Kurz
Nový Zéland Aktuální kurz1 NZD = 14,485 CZK
Dle dnešního kurzovního lístku ČNB
Cestování na Facebooku
Další odkazy
Statistika
  • 16016 návštěvníků celkem
  • 18 návštěvníků online