Vzdělávací projekt Svět kolem nás

Cesta na Nový Zéland diskuzní fórum

Praca BLENHEIM

03. 10. 2013 v 4:25

Ja som v Taylles dostala job na 1x, 2 dni po vyplneni mi volali. Ale to bolo pred septembrovym naborom a akurat som v tom istom case dostala pracu na vinici, takze som to nevzala. Teraz ked som tam bola 2x vyplnat aplikacku, rovno mi povedali, ze maju plno ale ak by nieco ozvu sa (vcera som videla aj na jednej stranke, ze opat robia nabor). Od novembra by som mala robit opat na vinici, takze dovtedy pocestujem, idealne pocasie. Ak by sa chcel niekto pridat 11.10 odchod ;-)

 

28. 09. 2013 v 11:16

 No, uz jsme tam vcer byli, vyplnili dotaznik....a nic, jen nam pni ukazala kolik takovych vyplnenych dotazniku tam maji...Takze hledame dal...Ale i tak diky :-)

 

28. 09. 2013 v 8:30

 Ahoj, ano je to tak, pracuje v Talley's. Tam, kam jsem se já nedostal. Můžete si zkusit vyplnit aplication form. Je to na old renwick road (snad to píšu dobře). 

Kontaktovat jí klidně můžete, ale nebude vám to asi moc platné. Nedostala tam mě, tak nepředpokládám, že by se jí tam podařilo dostat někoho jiného :-) 

Je to na delší povídání. Nevíme, podle čeho tam nabírají. Těch lidí, kteří si tam žádá o práci, je opravdu hodně. A co mi tak Lucka říká - občas  5 lidí vyhodí a najednou je tam druhý den 10 nových asiatů. Zkrátka musíte mít asi jen velké štěstí.

Píšou o tom třeba i holky Ivuš a Liduš:

http://novyzeland2012-13.webnode.cz/mesicnik-/zari-2012/

linka.honza@seznam.cz - pokud potřebujete ještě něco vědět (ale do Talley's vás bohužel dostat my nedokážem)

26. 09. 2013 v 3:24

Ahoj Honzo, koukala jsem na Tvy stranky...a pochopila jsem, ze Tvoje holcina pracuje v Blenu v nejaky tovarne - da se tam nejak dostat? Nebo muzem kontaktovat primo ji? Moc diky ;-) Misa a Radek

 

24. 09. 2013 v 6:08

 Ahoj. 

V Blenheimu to opravdu teď s prací není moc růžový. Kdo má štěstí, tak se dostane do Talley's. Nějaká práce je pro Focus (stahování drátů), ale to asi taky brzy skončí. Já se do Talley's nedostal, aplication jsem vyplňoval dokonce třikrát. Pracoval jsem pár dní na vinici, ale za poslední dva týdny jsem byl v práci pouze dvakrát. Proto jsem se rozhodl k odjezdu do Christchurch, kam jsem dneska přijel a zejtra nastupuju do práce. Můžu doporučit pracovní agenturu Trade staff, adresu si vygooglíte. Zatím se jeví seriozně, ale první pracovní den mám až zítra, tak se uvidí.

A dávejte bacha na ty nabídky od hostelů, kde nabízejí práci pod podmínkou, že se u nich ubytujete. Tomuhle se vyhejbáme velkým obloukem a vždycky hledáme práci přímo, ale ze zoufalosti jsem to zkusil. Jel jsem kvůli tomu málem 350 km zbytečně z CHCH zpátky do Blenu. Týpek mě ujistil, že ta práce je jistá a druhý den mi napsal sms, že má lidí dost. Naštěstí jsem v ten den už přespal na cestě a nesnažil jsem se to dojet. Tak jsem si zajel ,,jen,, 100 km.

Tak hodně štěstí,

Honza, lknacestach.mypage.cz

Nový příspěvek
antispam napiš číslici šest (a zapni si v prohlížeči Javascript!)
Přihlášení
Sponzorované odkazy
Kurz
Nový Zéland Aktuální kurz1 NZD = 13,766 CZK
Dle dnešního kurzovního lístku ČNB
Cestování na Facebooku
Další odkazy