Vzdělávací projekt Svět kolem nás

Cesta na Nový Zéland diskuzní fórum

Nabízím práci - malování - West Auckland

Nový Zéland
06. 07. 2013 v 7:10

Nabízím práci - vymalování baráku.

 

Je to West Auckland - Glendene. Začátek možný ihned, dokončení nejlépe do příštího víkendu (13/07). Jde o malý 2-pokojový dům. Potřebuju někoho kdo to zvládne víceméně bez dozoru. Barvy a nástroje samozřejmě dodám.

Nabízím $15/hodinu a bonus pokud to bude hezky a včas.

Ozvěte se na 0210 742 741 nebo mludvig@logix.net.nz

Dík Michal

Japonsko
ugg
24. 11. 2017 v 3:07

Sin embargo, el tribunal australiano[url=http://www.uggtienda.es/category/imitacion-ugg-baratas]imitacion ugg baratas[/url] tiene la opinión [url=http://www.botasbaratos.es/]botas ugg baratas[/url]contraria:[url=http://www.botasaustralianas.es/category/botas-esquimales-baratas]botas esquimales baratas[/url] las botas de piel de oveja de piel de oveja “ugg” están hechas de términos genéricos. Ahora, Australia no puede proteger el nombre, [url=http://www.botasmujer.es/]baratas ugg[/url]cualquiera puede ser libre de vender botas UGG allí.

Japonsko
ugg
24. 11. 2017 v 3:07
Sin embargo, el tribunal australianoimitacion ugg baratas tiene la opinión botas ugg baratascontraria:botas esquimales baratas las botas de piel de oveja de piel de oveja “ugg” están hechas de términos genéricos. Ahora, Australia no puede proteger el nombre, baratas uggcualquiera puede ser libre de vender botas UGG allí.
Spojené státy
Nový příspěvek
antispam napiš číslici šest (a zapni si v prohlížeči Javascript!)
Přihlášení
Sponzorované odkazy
Kurz
Nový Zéland Aktuální kurz1 NZD = 15,109 CZK
Dle dnešního kurzovního lístku ČNB
Cestování na Facebooku
Další odkazy
Statistika
  • 16016 návštěvníků celkem
  • 10 návštěvníků online