Vzdělávací projekt Svět kolem nás

Cesta na Nový Zéland diskuzní fórum

IRD karta

Petra.A
04. 08. 2013 v 20:40

Když nemám řidičák bude mi stačit OP jako druhý dokument?

 

mixer
27. 07. 2013 v 10:48

no musíš mít pracovní vízum, na turistu to číslo nedostaneš.

26. 07. 2013 v 16:39

kartičku nepoitřebuješ, někdo jiný na tvoje číslo může pracovat i bez kartičky, ale zaměstnavatel jaksi pozná, že jméno IRD a to uváděné se neshoduje. Že si někdo zjistí tvé jméno a udává ho při práci, ano i to je možné, ale to už musí falšovat i vízum atd.

 

 

22. 07. 2013 v 13:07

a ked uvediem na dorucenie karticky adresu hostelu, z ktoreho medzicasom odcestujem ? Karticka tam pride a niekto cudzi moze pracovat na moje IRD ?

 

22. 07. 2013 v 12:14

Ok, takže pokud to chápu správně, tak není důležité, jestli je v pasu vízum working holiday, SSE vízum nebo třeba turistický vízum, ano? :-)

 

16. 07. 2013 v 8:21

Přesně jak napsala mixer. můžu jen potvrdit.

 

10. 07. 2013 v 3:16

 ahoj, včera sem si jí dělala ;) potřebuješ pas a druhej dokument si ode mě vzala mezinárodní řidičák, protože na českym řidičáku nejsou ty informace napsaný anglicky, ani naší novou občanku nechtěla.

nemusíš si ten formulář nikde tisknout, dá ti ho na  místě, a ty dokumenty si okopíruje.

Takže přídeš, dostaneš a vyplníš formulář, dáš jí pas + mezin. řidičák, ona si to tam všechno udělá a dá ti potvrzení ;) všehcno zdarma. do formuláře musíš vyplnit adresu, kam ti příde ta kartička, pokud začneš hned cestovat tak klidně hostel.  Stačí tam pak zavolat a oni ti to číslo řeknou, nemusíš si tu kartičku vyzvedávat když už budeš jinde. ;)

04. 07. 2013 v 17:00

 Ahoj,

muzete mi prosim napsat, jake dokumenty potrebuji, aby mi na NZ udelali IRD kartu? Co jim musim ukazat, okopirovat, prokazat se...??? Diky!

Nový příspěvek
antispam napiš číslici šest (a zapni si v prohlížeči Javascript!)
Přihlášení
Sponzorované odkazy
Kurz
Nový Zéland Aktuální kurz1 NZD = 13,766 CZK
Dle dnešního kurzovního lístku ČNB
Cestování na Facebooku
Další odkazy