Vzdělávací projekt Svět kolem nás

Cesta na Nový Zéland diskuzní fórum

Wwoofing

06. 08. 2013 v 14:55

Ahoj, agenturu nepotřebuješ, třeba na wharariki beach blízko farawell spit jsem viděl papír "hledáme woofery na pár měsíců, zeptejte se zde", ale je to asi spíě výjimka. Zkus se kouknout na pár možností ohledně woofing new zealand na můj web, po pravdě nemám přímé zkušensti, jen co mi řekli lidé, které jsem po cestě potkal.
 

05. 08. 2013 v 23:47

Praca cez agenturu alebo nie?

mohli by ste mi poradit, ci sa oplati ist cez agenturu, ktora sprostredkuje prostrednictvom partnerskej organizacie pracu na NZ. Chystame sa ist na NZ od Novembra a nevieme sa rozhodnut, ci si najdeme pracu sami alebo je lepsie si zaplatit pomoc agentury.

 

05. 08. 2013 v 21:20

 Zdarec, prosím vás přátelé, je možné aby jedna WWOOF farma zaměstnala tři lidi? Přemýšlím, že by to byl dobrý začátek než se tam člověk rozkouká;-) Díky, Kamil

06. 07. 2013 v 20:42

Doporucuju precist

http://www.wwoof.co.nz/

 

03. 07. 2013 v 16:58

Wojto a jak je to detailně s woofováním? Je třeba platit nějaké poplatky nebo to lze i na blind?

 

09. 06. 2013 v 16:20

Proc by neslo pokud ti to ta rodina dovoli a umozni hlavne? Ja jsem wofoval zadara, ale pracoval jsem u znamych te rodiny na farme za penizky :) tak jsem usetril a jeste si i vydelal. Je to vse o jejich podminkach a domluve. Good luck.

09. 06. 2013 v 10:45

 Ahojte, chcela by som sa opytat ci je mozne si zarobit pri wwoofing odpracovanymi hodinami naviac.  Mate nejake skusenosti? akykolvek postreh ocenim 

Nový příspěvek
antispam napiš číslici šest (a zapni si v prohlížeči Javascript!)
Přihlášení
Sponzorované odkazy
Kurz
Nový Zéland Aktuální kurz1 NZD = 13,766 CZK
Dle dnešního kurzovního lístku ČNB
Cestování na Facebooku
Další odkazy