Vzdělávací projekt Svět kolem nás

Cesta na Nový Zéland diskuzní fórum

Prace pro jednoho borce v chch

Jakub
29. 07. 2014 v 12:52

Ok, no ja uz bych spise preferoval neco vic nez-li labourer :) Uz jsem si to rok osahal v AUS, takze bych uvital, kdybych nemusel zacinat zase uplne od nuly a za malinke penizky, jen jsem myslel neco hned do zacatku na nejake rozkoukani :)

Anyway, dekuji za odpoved!

 

steny
25. 07. 2014 v 3:53

tady to je spíš stylem, si tu dneska, tak máš job, zejtra možná bude další příležitost... práci jako labourer tu seženeš prakticky hned a pokud máš nějaký zkušenosti tak určitě i lepší

 

Jakub
24. 07. 2014 v 20:09

Ahoj,

chci se zeptat, jestli je práce stále aktuální. Přijíždím na Zeland 11.8. 2014 z Austrálie, kde jsem cca jeden studoval a pracoval na stavbách, takže zkušenosti s tímto druhem práce mám.

Kdyby tam ještě nějaké místečko bylo mohl by jsi mně napsat na email: jakub.rychly75@gmail.com ? Děkuju moc a snad se brzo uvidíme!

Jakub

 

09. 07. 2014 v 10:18

Zdarec lidi, hleda se schopny, spolehlivy a hlavne pracovity jinoch co se neboji si trochu maknout na praci v Christchurchi. Jedna se o rozebirani bedneni betonovych zakladu takze si clovek trochu zaposiluje, ale utika to rychle. Pracuje se cely den (obcas i soboty) a v prumeru tak 10-11 hodin, plat 18$ na hodinu + holiday pay... Pokud mate zajem kontaktujte me na 0221366078 (vyslovene zadaji o cecha nebo slovaka protoze s nama maji dobre zkusenosti)

Nový příspěvek
antispam napiš číslici šest (a zapni si v prohlížeči Javascript!)
Přihlášení
Sponzorované odkazy
Kurz
Nový Zéland Aktuální kurz1 NZD = 13,766 CZK
Dle dnešního kurzovního lístku ČNB
Cestování na Facebooku
Další odkazy