Vzdělávací projekt Svět kolem nás

Cesta na Nový Zéland diskuzní fórum

skilled migrant X partnership

09. 04. 2015 v 10:23

Cao, podarilo se nekomu ziskat residenta pres skilled migrant ? Mam essential work visa na dva roky a pritelkyne partnership na me. Co se stane kdyz ziskam residenta, zustane ji partnership z essential visa ? Nechci ji uvadet do skilled migrant. Diky

09. 04. 2015 v 22:21

Jeji partnership viza maji stejnou dobu platnosti jako tvoje vizum. Aby mela dal platny viza potrebujes ji zahrnout do svy zadosti o residenturu.

10. 04. 2015 v 8:50
Jak nemile, neco takoveho jsem si myslel..jenze ona nema na vizech v pasu ci na online profilu jedinou podminku.. proste muze makat kdekoliv, kdykoliv po dobu dvouch let a o mne se tam nic nepise.. ja mam podminku, ze mohu makat pouze na muj job offer. Nevis kde najit neco o techto podminkach ? Diky
10. 04. 2015 v 10:03

Ja jsem to myslel tak, ze ona ma platny partnership viza na ty dva roky co tobe byly schvaleny work viza. Ona o ty jeji stavajici viza neprijde ve chvili, kdy ty dostanes residenta. 

anka
10. 04. 2015 v 10:39
Partnership visa jsou jenom na rok, pak muzes zadat o prodlouzeni o dalsi jeden rok
10. 04. 2015 v 12:19
Klobouk dolu, to jsem chtel slyset :-) Pokud se mi podari prvni stupen residenta, ona muze stale vyuzivat soucasny partnership na essential worl visa.. a paak, za ty dva roky muze zadat o partnership na residenta... ? Coz by melo byt ezpz.. Anka: partnership byva vetsinou na delku viz partnera.. tedy dele jak rok
anka
10. 04. 2015 v 13:27
Tak to sorry... hsem netusila, ze partnerky "visaku" maji vetsi vysady nez partnerky kiwaku :D
10. 04. 2015 v 22:02
Omlouvat se mi nemusis,netusim o jakejch vysadach mluvis... pritelkyne ma visa na dva roky, pac ja je dostal na dva roky ( proc tomu tak je si muzes precist v predchozim prispevku )... partnership na kiwaki ma asi jina pravidla Anko a to z jisteho duvodu. Nikdy jsem se o to ale nezajimal, takze to asi bude tak, jak rikas....
11. 04. 2015 v 5:24

A důvod, proč ji nechceš zahrnout v žádosti? Pokud ji teď zahrneš, tak v žádosti nic nepřiplácíš, akorát až dostanete rezidenta, tak se na ni vztahuje jen migrant levy ($310). Pokud by žádala až pak, tak by už nejšpíš měla propadnutou lékařskou prohlídku, kterou by asi musela dělat znova, zaplatit poplatek za víza a možná i to migrant levy.

@Anka - není to o partnerkách kiwáku a nekiwáku, ale o tom, jak dlouho trvá vztah. Když je někdo spolu x-let, dostane partnership na stejnou dobu, když si někdo nabrnkne kiwáka, tak dostane vízum na rok "na zkoušku".

18. 04. 2015 v 6:29

Díky za radu..

ona nemá odmakanej min. rok  či IELTS,  takze asi nesplnuje podminky pro ziskani. Mohla by to mít příští rok, nebo si dá partnership na myho rezidenta..

Myslim si, že by to mohlo být jednodušší pro mně teď získat bez ní,   nebo myslim špatně ?

S těma poplatkama navic máš pravdu, to mně nenapadlo, ale naštěstí to jsou jenom prachy..

18. 04. 2015 v 6:36

Nevíš náhodou, zda stačí jen přeložené vysvědčení ( jako na essential work visa ) nebo musí být přeložené od NZQA ?

Díky

20. 04. 2015 v 11:55

Hlavně ten rok musí být ve skilled jobu, pokud se nepletu. Jinak teda IELTS. Každopádně je to teď docela jedno, protože než se vůbec budou tvojí žádostí zabývat, tak si sakra počkáš. Po 3 měsících mi teď přišel dopis, že děkují za dokumenty a že je vrací a do 4 měsíců by měla být moje žádost přiřazena některému z imigračních úředníků. Jak dlouho ji bude zkoumat on mi raději nenapsali, ale na telefonu mi borec řekl až 6 měsíců. No hlavně, že si peníze strhli hned v den podání. Tenhle Skilled Migrant je teda pěknej poděl, tfuj.

Přeložené vysvědčení nevím, já měl diplom s dodatkem v angličtině a to jim stačilo.

15. 05. 2015 v 7:05

Stepane, do te zadosti svoji pritelkyni urcite zapis, nehlede na to, zda ji to ted pomuze ci ne, protoze pokud ji tam nezaradis, tak od te doby co to podas se to bere jako kdybys byl single a ty roky co jste spolu by se pak uz nepocitaly - protoze to realne v te zadosti prohlasujes.
Co se tyce toho jak to ted dlouho trva, tak je to ted opravdu delsi nez byvalo (verte nebo ne driv to bylo treba dva tydny a bylo vyrizeno vcetne EOI). Prirazeni zadosti ale netrva tak dlouho, jedna se o par tydnu, posleze posle urednik mejla, ze se tim zabyva a vyzadujou dalsi dokumenty - napriklad co presne delate v praci, nejaky kopie, plany, proste neco hmatatelneho jako dukaz, ptaji se vaseho zamestnavatele a musi ten popis sedet. Pripravte se, ze to muze trvat klidne az tech 6 mesicu (standartne ale tak kolem 3 mesicu) a to i kdyz jste sami bez zavazku.
Dale se ptaji vzdy s odstupem casu na totez a porad musite odpovidat presne stejne - co delate v praci, jak to mate s pritelkyni, kolik delate hodin atd atd. Samozrejme dost zalezi na urednikovi, ale co tak mam od kolegu z prace a znamych, tak to ted probiha.
Vysvedceni staci prelozene klidne z cech - uplne to same co na viza.

radkak
24. 05. 2015 v 19:25
Trochu mimo misu, ale uvadeli jste v zadosti obcanku? Jak je tam kolonka, jestli mate v ramci sve zeme jeste nejake identifikacni narodni cislo krom pasu?
25. 05. 2015 v 1:57

Rodny cislo jsem jim tam dal.

radkak
25. 05. 2015 v 5:49
A jako popis jsi tam napsal...? Nechci nic zvorat...
25. 05. 2015 v 9:59

Taky jsem daval RC, jako "National ID number", coz se ted divam mohla byt ta obcanka :-) Ale zase bych z toho nedelal vedu. Je to jen slovickareni a to RC je i v rodnem liste.

radkak
25. 05. 2015 v 10:23
Stepan: dikes :) Jeste jeden dotaz... co se tyce dukazu, ze vztah je genuine and stable.. nechali jste si kopie placeni uctu apod se veci overovat nebo certified copies tykaji skutecne hen dulezitych urednich polozek jako by byla treba kopie pasu, rodneho listu atd. (Ano vim, oboje musi jit jako original se zadosti.. tohle je jen priklad)
05. 02. 2018 v 1:54

canada goose outlet

ugg outlet

pandora charms sale clearance

pandora outlet

kate spade handbags

ugg boots clearance

polo ralph lauren outlet

canada goose outlet store

cheap ray ban sunglasses

coach outlet

michael kors outlet clearance

pandora outlet

coach outlet

canada goose jackets

ugg outlet

prada outlet online

canada goose jackets

coach outlet online

ralph lauren

cheap ray ban

true religion outlet online

canada goose outlet

yeezy boost

ralph lauren polo

ralph lauren

mulberry outlet

ugg boots clearance

mbt shoes

canada goose outlet

ed hardy clothing

coach factory outlet

polo outlet

pandora outlet

ralph lauren shirts

giuseppe zanotti shoes

true religion outlet

pandora outlet online

moncler outlet

tory burch outlet

cheap mlb jerseys

polo ralph lauren

mulberry sale

michael kors outlet

ray ban sunglasse

ugg outlet

christian louboutin outlet

christian louboutin

coach outlet

polo outlet

coach factory outlet

christian louboutin shoes

cheap ugg boots

tory burch handbags

uggs outlet

oakley sunglasses

polo ralph lauren outlet

oakley sunglasses wholesale

polo ralph lauren

lebron shoes

ralph lauren polo

pandora jewelry outlet

canada goose outlet online

oakley sunglasses

kate spade bags

yeezy boost 350 v2

michael kors outlet store

michael kors outlet

air jordan shoes

michael kors handbags

coach outlet online coach factory outlet

lacoste outlet

polo shirts

canada goose outlet

kate spade outlet store

oakley sunglasses

polo ralph lauren outlet online

cheap ray ban sunglasses

pandora jewelry outlet

kate spade sale

cheap nhl jerseys

canada goose jackets

cheap jordans

adidas outlet

fred perry clothing

mlb jerseys wholesale

canada goose jackets

canada goose jackets

canada goose jackets

adidas yeezy shoes

uggs outlet

clarks outlet

longchamp bags

polo ralph lauren outlet online

cheap ugg boots

nfl jerseys

ugg boots clearance

mulberry bags

coach factory outlet

christian louboutin sale

michael kors handbags

uggs outlet

nike air max

adidas yeezy shoes

canada goose

michael kors outlet

canada goose

yeezy shoes

ugg outlet

coach outlet online

adidas nmd

uggs outlet store

pandora charms outlet

adidas yeezy shoes

pandora charms

coach outlet store online

ugg boots clearance

mulberry sale

ralph lauren outlet

ralph lauren outlet

nike shoes

oakley sunglasses

nike shoes on sale

cheap snapbacks

ugg boots clearance

canada goose outlet

canada goose outlet

ray ban sunglasse

mcm bag

michael kors outlet

canada goose outlet

oakley sunglasses

adidas yeezy boost

canada goose outlet

true religion outlet store

michael kors outlet online

ugg outlet

polo ralph lauren outlet

canada goose outlet

canada goose outlet

ugg outlet store

michael kors outlet

ugg outlet

michael kors outlet store

coach outlet

ugg boots outlet

michael kors outlet

mulberry handbags

canada goose jackets sale

canada goose outlet

canada goose outlet

michael kors outlet

mont blanc outlet

ugg outlet

cheap ugg boots

cheap jordan shoes

michael kors handbags clearance

polo ralph lauren

ugg outlet

mbt shoes

cheap authentic nba jerseys

ralph lauren

mont blanc pens for sale

nike outlet

canada goose jackets

canada goose outlet store

polo outlet

canada goose uk

michael kors outlet

coach factory outlet

ralph lauren shirts

canada goose outlet

coach outlet

uggs outlet

michael kors handbags

cheap uggs

pandora charms outlet

michael kors outlet

fitflops sale

uggs outlet

oakley sunglasses

cheap nfl jerseys

fitflops sale clearance

ugg boots

kate spade

ugg boots clearance

moncler jackets

polo ralph lauren

adidas ultra boost

mulberry outlet

ralph lauren outlet

yaoxuemei20180205dscdsa

Nový příspěvek
antispam napiš číslici šest (a zapni si v prohlížeči Javascript!)
Přihlášení
Sponzorované odkazy
Kurz
Nový Zéland Aktuální kurz1 NZD = 15,085 CZK
Dle dnešního kurzovního lístku ČNB
Cestování na Facebooku
Další odkazy
Statistika
  • 16016 návštěvníků celkem
  • 7 návštěvníků online