Vzdělávací projekt Svět kolem nás

Cesta na Nový Zéland diskuzní fórum

NÁVRAT NA NZ. Prosím o rady. Zapeklitá situace 2

Česká Republika
16. 06. 2014 v 21:20

Zdravím,

Mám pár dotazu, možná malej problem, s návratem na NZ a tak bych se Vás chtěl zeptat a poprosit o Vaše rady a názory na to40.png Budu moc vděčný za konstruktivní odpovedi a názory, které mi snad pomohou. (Odpovedi typu jsi debil a radši zůstaň doma, mi toho moc nevyřešej)

DÍKY. Takže:

Jako většina z Vás jsem odjel cca před rokem a pul na Zéland, vše v pohodě, pracoval jsem, cestoval, užíval. Díky praci na farmě jsem si mohl prodloužit svoje víza o 3 měsíce, což proběhlo v pohodě. Zhruba pár měsíců před odletem, jsem si zakoupil letenku, s tím že posledních pár týdnu bude vyloženě dovolená a cestování  po Zélandu. Zakoupil jsem ji na datum, o kterém jsem se domníval, že ho mám i v pasu, jenomže jsem byl busy a nějak jsem to nepřekontroloval znovu. (Možná mi nebude veřit hehe) No zakoupil jsem si letenku o cca 2 měsíce déle po mém vypršení víz!!! Což jsem zjistil cca 2 týdny před odletem3.png Ale do té doby probíhalo vše v klidu. Pak jsem tedy normálně odletel, na letišti mi nikdo k tomu neřekl ani slovo a ani se na mě nikdo zle nepodíval nebo tak…

Mám v plánu se na Zéland znovu vratit v průběhu pár měsíců.

Takže se Vás ptám jak to vidíte? Co mě čeká? A jak to řešit nebo neřešit?

Já vím, že je to má chyba, ale podle mého názoru nezavinená a nechtěná3.png

Myslíte tedy, že když se tam vydam, tak mi na imigračním řeknou nashle pane, ale leťte domu, nepustíme Vás sem? Byl jste tady přes Vaše víza. Nebo si toho nikdo nevšimne a normálně projdu na turistická víza?

Máte s tím někdo z Vás zkušenost nebo Vaši kamarádi nebo někdo?

Za jakoukoliv odpověď nebo radu budu moc vděčný!!!

A taky jsem na Zélandu poznal jednu slečnu, za kterou se chci vrátit a taky bych měl možnost získat pracovní víza u jedný firmy. I třeba to by pomohlo. Nebo si udělat work permit na dálku a tím pádem by mě už nemohli dát na imigračním stopku?

Cokoliv Vás napadne tak prosím napište40.png Štve mě, že jsem si takhle zavařil, ale stát se to muže každýmu…

 

Díky a hezky den přeju

Honza

Česká Republika
Honza
20. 06. 2014 v 16:38

Tak nikdo nic?

 

Čína
Čína
Nike Air Max 2017
07. 10. 2017 v 20:37

The significance of Yeezy 350 V2 Bowling AccessoriesBowling is a online game that may be loved by millions of people around the globe. Not like various Pandora Jewelry Outlet other activities which rely on sheer strength, go-karting is a bit more about Clark Shoes technique and also finesse. You will find absolutely no substitute for talent along with talent, obtaining the correct Polo Ralph Lauren Outlet Online Store go-karting components might help you improve Ultra Boost your video game and also be because very competitive as possible. On this becoming mentioned, we should review some important accessories Michael Kors Handbags Clearance that will any kind of severe bowler must have.Bowling Shoes Perhaps Nike Air Max Black Friday what's important some sort of bowler can have apart from the go-karting Coach Outlet Store basketball is really a good quality two of shoes. If you're planning on go-karting on a consistent basis Ecco Shoes , it's pretty much a necessity to Michael Kors Outlet Clearance buy your individual go-karting shoes rather than book these individuals. Not only will getting your very own pair of shoes are more Yeezy Boost 350 V2 comfortable, it will supply a amount of regularity because when you bust them with they are Ralph Lauren Sale tear drop to fit your legs. For Pandora Jewelry Outlet top outcomes, it's usually advisable to obtain master bowling shoes that are designed Vapor Max to support the road situations of each go-karting allee. Cash by employing slideshow that can be tweaked for a Kate Spade New York Outlet way clever a good aly is actually.

Spojené státy
Spojené státy
Nový příspěvek
antispam napiš číslici šest (a zapni si v prohlížeči Javascript!)
Přihlášení
Sponzorované odkazy
Kurz
Nový Zéland Aktuální kurz1 NZD = 15,109 CZK
Dle dnešního kurzovního lístku ČNB
Cestování na Facebooku
Další odkazy
Statistika
  • 16016 návštěvníků celkem
  • 10 návštěvníků online