Vzdělávací projekt Svět kolem nás

Cesta na Nový Zéland diskuzní fórum

Job offer yes or no ?

Nový Zéland
06. 01. 2014 v 22:41

Zdravim vsechny cestovatele. Na Nz jsem uz 14 mesicu 9 unora mi, ale konci WHS. Jako posledni praci ted delam milking on dairy farm  skoro uz 1 mesic. Zamestnavatel mi nabidl, ze jestli chci , ze tady muzu zustat a pracovat pro nej za nejakych 43 tis dolaru rocne coz mi neprijde spatne. Tak nevim jestli to vzit nebo ne. Taky by me zajimalo kdyz mi zbyva uz jenom mesic jestli mam sanci stihnout vyrizeni pracovnich visa a ubec jestli mam sanci ho dostat ? A jeste jedna otazecka. Kdyz bych zadal od pracovni visum tak tam potrebuju  dodat vypis z trestneho rejstriku z CR nevite jak ho mohu sehnat ?  Dekuju moc za rady. 

Nový Zéland
07. 01. 2014 v 8:59

Cav Matous,

ja som tiez robil na dairy farme sedem tyzdnov. Nie je to lahka praca ako sam vies urcite ale ak Ta nic netaha domov a mas rad farmarcenie tak zostan. Za rok co budes na farme sa toho mozes vela o farmarceni naucit a ziskat mnoho novych skusenosti a schopnosti. Ak si v Ashburtone tak to vizum mas dost velku sancu dostat kvoli nedostatku dairy asistentov. a myslim si ze aj keby si mal ist naspat domov tak stale to vizum mozes dostat aj ked uz budes doma. Len sa potom budes musiet vratit. Tak aspon tolko z mojho uhla pohladu. Drz sa

Nový Zéland
Ladis
08. 01. 2014 v 6:15

pokud vízum začneš řešit okamžitě, měsíc by ti měl stačit, pokud by se to protáhlo, tvůj pobyt bude automaticky prodloužen přes interim vízum, než se věc dořeší... neměl bys na něm tuším dál pracovat, já ale pracoval a nic se nestalo. co se týká rejstříku trestů: já osobně žádal o essential skills víza a výpis jsem neměl, tudíž jsem dostal vízum pouze roční, pokud bych výpis předložil, dostal bych vízum na dva roky... takže v tomto případě není výpis nezbytný

Spojené státy
Nový příspěvek
antispam napiš číslici šest (a zapni si v prohlížeči Javascript!)
Přihlášení
Sponzorované odkazy
Kurz
Nový Zéland Aktuální kurz1 NZD = 14,858 CZK
Dle dnešního kurzovního lístku ČNB
Cestování na Facebooku
Další odkazy
Statistika
  • 16016 návštěvníků celkem
  • 8 návštěvníků online