Vzdělávací projekt Svět kolem nás

Cesta na Nový Zéland diskuzní fórum

Pomooc

25. 11. 2013 v 6:45

Ahojte lidi,

Nejdrive z úvodu bych chtel napsat, ze sem byl jeden z těch co sem jel na NZ přes agenturu Ladislava Čecha a ted toho vázne lituji. Nejdrive bylo všechno v pohode. Dělal sem pro něho picking a to bylo celkem v pohode. To co měl zaplatil. Potom mi dal práci v carrot factory. Byl sem tam týden a další týden v pondělí sem zaspal a nedostavil se tam. On ten den přijel a vyhodil me z te prace. Dobre to muzu pochopit. Ale potom nastal problém ze mi nezaplatil ten týden co sem tam byl. Vymlouval se na kraviny a ja byl tak blby ze sem mu věřil i kdyz sem tušil ze je něco špatně. Tak tedka k me otazce, muže mi někdo poradit co dělat??? Prosím jenom o dobre rady, komentáře typu "jses idiot" si prosím nechte. Děkuju moc

lukas
25. 11. 2013 v 6:51

25. 11. 2013 v 7:20

Cau. Zkus se na to podivat z pravni stranky:

Mas smlouvu primo s carrot factory? Jestli ano, pak to res primo s nim, musi ti zaplatit ty hodiny co jsi tam byl.
Pokud mas smlouvu s tim hajzlem, pak stejne zajdi za typkem z te farmy, omluv se mu, rekni ze ten vyhazov chapes a nech si potvrdit, ze jsi tam delal od-do pres ty dny kdy jsi tam delal. Klidne mu rekni, ze ti za to nechce zaplatit.
Pak jdi za tim zmetkem, rekni mu ze mas potvrzene hodiny a ze jdes na department of labour si stezovat. Uvidis co se bude dit dal. Pokud se ani po tehle vyhruzce nedohodnete nebo nesplni sliby, pak zavolej na Department of labour a vysvetli jim situaci, oni uz by se meli postarat.

Mno, takhle nejak bych to resil ja na zaklade tech informaci, co jsi mi napsal. Nevim, zda ti to pomuze, kazdopadne good luck.

xaver
25. 11. 2013 v 7:41

do lesa...

Nový příspěvek
antispam napiš číslici šest (a zapni si v prohlížeči Javascript!)
Přihlášení
Sponzorované odkazy
Kurz
Nový Zéland Aktuální kurz1 NZD = 15,210 CZK
Dle dnešního kurzovního lístku ČNB
Cestování na Facebooku
Další odkazy
Statistika
  • 16016 návštěvníků celkem
  • 6 návštěvníků online