Vzdělávací projekt Svět kolem nás

Cesta na Nový Zéland diskuzní fórum

sleva MAZDA DEMIO 2000

07. 09. 2013 v 10:04

 Ahoj, jelikož brzy odjíždíme z NZ, rádi bychom prodali naše malé velké auto Mazdu Demio z roku 2000.

Jedná se o spolehlivé  a úsporné auto (6l na 100 km), které jsme používali hlavně v Aucklandu a na výlety po severním ostrově. Mazdu jsme koupili přímo od obchodníka s auty v Aucklandu v prosinci 2012 a před koupí jsme ji nechali prohlédnout profi firmou (dokumentaci můžeme ukázat). Olej a filtr měněny v březnu.

V případě zájmu zašleme více fotek.

Sedačky se dají položit úplně do roviny, takže se dá v autě občas přespat (celkem pohodlné i při mých 1,90 m)

168 500 km, hatchback, benzin, automat, 1300cc, REGO do 22.10.2013, na poslední WOF jsme nechali vyměnit engine mouth, jinak bez problémů, příští WOF 13.12.2013, ABS, klimatizace, centrální zamykání, přední airbagy, v březnu nová zadní kola, rozvody dělané na 151 000 km

Prohlídka možná v Aucklandu, cena: 3600, dohoda možná

kontakt: hwihwi0@gmail.com

Nový příspěvek
antispam napiš číslici šest (a zapni si v prohlížeči Javascript!)
Přihlášení
Sponzorované odkazy
Kurz
Nový Zéland Aktuální kurz1 NZD = 12,243 CZK
Dle dnešního kurzovního lístku ČNB
Cestování na Facebooku
Další odkazy