Ahoj,
prodáme 165 australských dolarů dle středového kurzu ČNB. Možnost sejít se v Praze.
V případě zájmu, neváhejte kontaktovat na e-mailu:
ondrejan@gmail.com
Díky moc,
Kuba a Jana