Vzdělávací projekt Svět kolem nás

Cesta na Nový Zéland diskuzní fórum

Prodám Honda Odyssey 1995

19. 12. 2014 v 7:13

Typ: Honda Odyssey minivan rok výroby 1995, 4WD – PROSINEC/LEDEN 2015, AUCKLAND a okolí

Motor: 2,2 benzín                   

Převodovka: Automatická

Stav tachometru: 252 xxx Km

W.O.F: 15.06.2015

REGO: 17.3.2015

Výbava: Vestavěná postel, okna v elektrice, loketní opěrka, ABS, pohon na všechny čtyři, 2x airbag, klimatizace, rádio na cd s mp3 po domluvě můžu i vypálit nebo darovat prázdné CD s adaptérem na 3,5 mm jack (na MP3), USB nabíječka do zapalovače, měníč napětí, tónovaná zadní skla, záclonky, hever, startovací kabely a různé nářadí.

NOVÉ PNEU, seřízená geometrie, nová baterie a vyměněný olej s filtrem. 

Přestavba auto je udělána tak aby se do něj vlezlo co nejvíc věcí. (auto je děláno jen pro dvě osoby) boky a zadek postele se dají zvednout, aby byl lehký přístup k věcem. (viz. foto)

Vybavení: 2x 60l, boxy 2x 40l boxy, box na pracovní věci, box s kuchyňským vybavením, chladící box, 10l kanistr na vodu, 2x deku, 3x polštář, jedna velká peřina (teplá spával jsem v zimě v autě a byla to pohoda) 2x kempovací židličky, 2x spacák, 2x neopren, 2x bodyserf, rybářský prut s vybavením a další spousta věcí.

Automapa obou ostrovů a mapa se všemi DOC kempy na NZ.

K autu budu nechávat spoustu věcí co jsem pořídil na NZ a v ČR bych je nevyužil.

K autu může zanechat také pánské a dámské gumáky, přezůvky, pracovní oblečení, kalhoty na práci v dešti.

Veškeré vybavení jsem kupoval nové v průběhu pobytu.

Také rád přidám ověřené kontakty na práci a rady a tipy na cestování.

Auto je k dispozici v Aucklandu a okolí kolem koncem prosince/ledna 2014/2015.

Cena: 3300 NZD (nebo ekvivalent středovým kurzem CZK)

Tel: 022 437 7877

E-mail: pavel.macek86@gmail.com

Zpráva na FB: Kroutivec Kroutivý

http://www.carjam.co.nz/car/?plate=gdk712

IMG_5576.JPG

IMG_5583.JPG

Nový příspěvek
antispam napiš číslici šest (a zapni si v prohlížeči Javascript!)
Přihlášení
Sponzorované odkazy
Kurz
Nový Zéland Aktuální kurz1 NZD = 15,114 CZK
Dle dnešního kurzovního lístku ČNB
Cestování na Facebooku
Další odkazy
Statistika
  • 16016 návštěvníků celkem
  • 15 návštěvníků online