Vzdělávací projekt Svět kolem nás

Cesta na Nový Zéland diskuzní fórum

Toyota Estima 1994 - 3000 NZD

15. 05. 2013 v 22:54

Tak bohuzel jsem na to neprisel, musis to smazat ty...

Toyota Estima od 19.5. Auckland - 3200 NZD nebo ekvivalent v CZK
15. 05. 2013 v 5:28

Ahoooj,

Tak aby tady těch Estim nebylo málo i já přidávám jednu starší krasavici na prodej. Neb končím v neděli cestování a budu nabízet svůj pojízdný domek TOYOTA Estima Emina.

B1.jpg

B2.jpg

B3.jpg

ročník: 1994,

najeto: cca 296 xxx km ,

objem: 2,2 diesel,

spotřeba: 7 – 9l nafty/100km (na plnou nádrž jsem při šetrné jízdě najel 650 - 700km)

automat

REGO: 10.7.2013, WOF: 14.11.2013 – Nová WOFka bez komplikací a problémů u vntz.

Výměna oleje i filtru naposledy v oilchange cca 293 xxx km.

Auto koupeno od češky, která se o něj dobře starala, vyměnila joints, pneu a rok stará baterka. Má být druhý majitel jako backpacker. Já jsem si teď nechal auto zkontrolovat před cestováním a kromě opotřebovaných brzdových destiček vše v pořádku, ty jsem vyměnil za nové. Dokumentace i po předchozích majitelích je k dispozici. Já vlastnil auto krátce jen cca 4 měsíce.

výbava vozidla:

elektrické stahování oken, centrální zamykání, posilovač řízení, klimatizace, autorádio na CD s možností připojení mp3, ale mě se to nepodařilo zprovoznit, automatická převodovka.

výbava vnitřku vozdila:

postel s velkou a pohodlnou matrací(Tu jsem  koupil novou, větší a ne molitanovou, ale klasickou), 2polštáře s 1 teplou peřinou 210x210, 1 standardní peřina, 3 deky, světlé záclony okolo celého vozidla, tři LED světla na stropě, dva kapsáře po stranách obývacího prostoru, 1 Kathmandu samonafukovací plážová karimatka, 2 rozkládací řidle, 1 rozkládací stůl, velký slunečník, 4 velké 60L  a 2 menší 40L plastové krabice na věci pod postelí, koš na jídlo, vařič na LPG malé bomby + grilovací nástavec, veškeré vybavení na vaření (hrnce, pánev, talíře, příbory, prkýnka, nůž, kelímky, hrníčky, skleničky, struhadlo,…),  utěrka, plastové dózy na jídlo (super do práce), chladící box + 2 chladící vložky

autoatlas NZ, průvodce Lonely Planet New Zealand v AJ, český průvodce Nový Zéland, velká encyklopedie New Zealand Rider's Digest, gumáky velikosti 11 a 6, pláštěnka,  prodlužovací kabel, rozdvojka, karimatka klasická.

v případě zájmu předám zaručené kontakty na práci jak na Severním tak i Jižním ostrově, předám čerstvé tipy na cestování.

Další fotky najdete zde: https://plus.google.com/photos/113062742245045056072/albums/5865928793005867201

Cena:  3.200 NZD (ONO) nebo ekvivalent v CZK (střed ČNB)

auto bude k dispozici od 19. Května v Auckland nebo kdekoliv na Severním ostrově, ale v případě vážného zájmu se můžeme domluvit i na jiném datumu a místě :o)

kontakt:

bigkrtek@gmail.com

tel.: +64 22 389 8892

Krtek

13. 05. 2013 v 6:54

Bohužel jsem nepřišel na to, jak se tady vkládají obrázky :D proto mám fotku v profilovém obrázku, když budete chtít auto vidět napište mail a já vám rád zašlu spoustu fotek ;)

13. 05. 2013 v 6:45

Toyota Estima 1994 na prodej!

- najeto 189 900 km, rok výroby 1994, benzinový motor,automatická spojka, náhon na všechna kola

-WOF je do 18.10 a REGO do 21.6

-jsme první backpackeři v tomhle autě,postel jsem vyráběl sám,je to kvalitní česká práce :), dost místa nad i pod postelí,součástí je kvalitní pérová matrace,peřina i polštáře

-k autu přidáváme spoustu věcí, které se vám budou na cestách hodit: veškeré potřebné nádobí,plynový vařič s náhradníma bombičkama, přenosná lednička,mapy,knížky,deštník,car inverter pro nabíjení notebooku a mobilů a spousta dalšiho

-s autem jsme najezdili asi 10 000km naprosto bez nehod, jediná věc, kterou jsme museli opravovat byla zanesená cirkulace vody, tu už jsme ale v servise opravili a je opět jako nová ;)

-olej i chladící kapalina byly měněny před pár týdny

-auto je ve skvělé kondici, což potvrdil i automechanik, u kterého bylo auto před pár dny na prohlídce

-Požadovaná cena je 3099 NZD nebo ekvivalent v CZK

-volejte nebo pište na: 0210553080, české číslo: 777 251 330, nebo email: karliktom3@seznam.cz

Nový příspěvek
antispam napiš číslici šest (a zapni si v prohlížeči Javascript!)
Přihlášení
Sponzorované odkazy
Kurz
Nový Zéland Aktuální kurz1 NZD = 15,267 CZK
Dle dnešního kurzovního lístku ČNB
Cestování na Facebooku
Další odkazy
Statistika
  • 16016 návštěvníků celkem
  • 11 návštěvníků online