Vzdělávací projekt Svět kolem nás

Cesta na Nový Zéland diskuzní fórum

MITSUBISHI CHARIOT MX na prodej

21. 05. 2013 v 7:10

stále k prodeji za akční cenu 1700 NZD do pátku 24.5.40.png

 

13. 05. 2013 v 0:16

MITSUBISHI CHARIOT NA PRODEJ

Základní údaje a výbava:

rok výroby 1993, benzín, automat, najeto pouze 187 tis. km, spotřeba do 9l/100km plate no.: YB8732 provedena výměna oleje auto bude mít k datu prodeje novou WOF nové všechny pneumatiky, po výměně autobaterie a rozvodového řemene komplet elektrická výbava (klima/topení, stahování všech oken, nastavení sedadel atd.), autorádio, centrální zamykání, velké střešní okno, tažné zařízení, střešní nosič, zatmavená zadní skla…

Jsme teprve 2. NZ majitelé, ten předchozí se (stejně jako my) o auto velmi dobře staral, máte tak jistotu, že nekupujete vůz zhuntovaný předchozími x cestovateli. Vůz se ukázal jako naprosto bezproblémový, vše plně funkční, nevyžaduje další investice.

Není zabudovaná postel, nicméně díky variabilitě dvou řad zadních sedadel lze během chvíle po jejich sklopení vytvořit rovnou plochu, na které se vyspí dva lidé (my takto cestovali několik měsíců naprosto bez problémů). Lze rovněž v případě potřeby stejně rychle upravit pro pohodlné sezení.

Přestože nenabízí tolik vnitřního prostoru jako častěji využívané campervany, bohatě stačí pro cestování dvou lidí – hlavní výhody jsou z vlastní zkušenosti zejména nižší spotřeba, lepší manipulace na úzkých cestách i ve městech. Navíc nevypadá jako typické backpackerské vozidlo, není proto takový problém přespat i mimo oficiální místa a neláká tolik potenciální zloděje.

K autu přenecháme i základní kempinkové vybavení – skládací stůl, plynový vařič, boxy na oblečení a jídlo, chladicí tašky, nádobí a spoustu dalších užitečných drobností, které se určitě hodí...

Vůz je k dispozici v Aucklandu a čeká na nového majitele

Cena: 2490 NZD o.n.o. (či ekvivalent v CZK)

Kontakt: jiriby@gmail.com nebo na tel. č. 022 053 1559

 P4210001.JPGP4210003.JPGPB180189.JPG

Nový příspěvek
antispam napiš číslici šest (a zapni si v prohlížeči Javascript!)
Přihlášení
Sponzorované odkazy
Kurz
Nový Zéland Aktuální kurz1 NZD = 15,377 CZK
Dle dnešního kurzovního lístku ČNB
Cestování na Facebooku
Další odkazy