Vzdělávací projekt Svět kolem nás

Cesta na Nový Zéland diskuzní fórum

!Honda Odyssey r.v. 1997 - krasavec, první Backpackers!

25. 09. 2014 v 10:30

Prodlužujeme víza o tři měsíce, takže Felix bude dostupný od prosince! Děkujeme za zájem a užívejte! 

 

22. 08. 2014 v 11:51

 

Ahojte,

Čas je neúprosný a i nám se blíží odlet a loučení s naším věrným kámošem Felixem. 

Felix  - Honda Odyssey r.v. 1997 - krasavec, první Backpackers! Vše vybavení jako nové! S autem jsme maximálně spokojeni.

Motor – benzín 2,2l (spotřeba 8-10l/100km)

Převodovka – automat

Pohon 4x4 (dobrá a užitečná věc - mnohokrát odzkoušeno)

! REGO do 16.1. 2015

!Nová WOF do 19.1. 2015

Stav tachometru: 245 xxx km

Okna v elektrice, ABS, 2x airbag, mlhovky, loketní opěrky, hagusy, tažné zařízení. Vestavěné radio + kazetový přehrávač, bývalý majitel zabudoval do auta výsuvnou televizi a navigaci (přijímač je sklapovací malinká anténka na boku auta) s GPS modulem a dálkovým ovladačem  – šikovný kutil by uvedl tv zpět do provozu, my se o to ani nepokoušeli.

Motor  šlape, tak jak má. Stav vnějšku i interiéru je ve velmi dobrém stavu - nekuřák. O auto bylo pečováno, koupili jsme ho od Kiwáka a přestavěli na backpacker, vše jsme použili nové – máme doklady. Při poslední WOF (19.7.) jsme vyměnili kompletní hřeben řízení za nový, vyměnili jsme olejový filtr a olej, nové vedení k mlhovkám. V lednu  2014 vyměněn startér. – vše můžeme doložit doklady. Žádné závady na autě nejsou. K autu dodáme dva klíče.

Vybavení:  přes vařič, měnič napětí, campingový stůl,rybářský prut, bodyboard, spací pytle, fleece deky, peřiny,boxy na oblečení a na jídlo až po campingovou LED lampu, vše jsme koupili v listopadu 2013 nebo později jako nové, kompletní seznam vám rádi pošleme na požádání- je toho fakt hodně . Kombinace tónovaných skel s černými světlo nepropustnými závěsy dělá z Felixe auto na spaní i tam, kde nechcete, aby to ostatní věděli – např. města.

S Felixem jsme cestovali 4 měsíce a nikdy nás nenechal v průseru.  Spát se v něm dá úplně na pohodu i při minusových teplotách (cestovali jsme na jihu v květnu a červnu, takže vlastní zkušenost). Rádi poskytneme také rady a tipy jak k cestování, tak k práci na obou ostrovech i s kontakty.

 

Cena: 3500$ NZD nebo ekvivalent v CZK dle středového kurzu ČNB

kontakt: zpráva na FB nebo Hnila@seznam.cz nebo 0275271706

 

Auto je dostupné v Blenheimu či jinde na Jižním ostrově od začátku září. Cca od 15.9. i v Aucklandu nebo po cestě jinde na severním ostrově -  dle zájmu, vše záleží na domluvě :) 

Ondra a ŠárkaFoto_auto_prodej.jpgFoto_auto_prodej.jpg

Nový příspěvek
antispam napiš číslici šest (a zapni si v prohlížeči Javascript!)
Přihlášení
Sponzorované odkazy
Kurz
Nový Zéland Aktuální kurz1 NZD = 15,267 CZK
Dle dnešního kurzovního lístku ČNB
Cestování na Facebooku
Další odkazy
Statistika
  • 16016 návštěvníků celkem
  • 15 návštěvníků online