Vzdělávací projekt Svět kolem nás

Cesta na Nový Zéland diskuzní fórum

Nabídka pomoci všeho o Novém Zelandu v Praze

21. 04. 2014 v 14:55

Ahoj,

sám jsem na NZ strávil rok a více lidí se na mě obracelo s žádostí o pomoc ohledně letenek, ubytování, pojištění atd. tak jsem vytvořil tento web - http://www.jedunanovyzeland.cz/ 

Pokud budete chtít poradit. Neváhejte se na mě obrátit.

Schválně vkládám tento příspěvek do inzerce, tak doufám, že tady nevadí.

Díky,

Tonda

21. 04. 2014 v 20:49

Me to nedalo a mrkl jsem. Skoda ze jsi tu uz nenapsal, ze za vecer chces 500 kc. Nic proti tomu nemam, ale neplet si pomoc s biznisem 34.png

22. 04. 2014 v 9:34

Já jen doufám, že ty rady budou kvalitnější, než ten web. Krom toho, že ti tam jedou písmenka s českou diakritikou, tak i ty popisky fotek jsou trošku mimo. Ten asijský palác asi nebude jezero Pukaki, apod.

23. 04. 2014 v 15:53

Font i popisky jsem opravil. Diky za upozorneni ;)

23. 04. 2014 v 16:10

Pokud byste jeste neco upravili/vylepsili, budu rad za tipy.

Radil
24. 04. 2014 v 8:25

Ahoj Tondo, upravil bych cenu - místo 500 kč zaplacení útraty v hospodě.

Ahoj Tondo, ja bych ti jen poradil, at se apriori nesnazis nalakat lidi na obchod typu, ze jim reknes, ktera houska je nejlevnejsi a nejchutnejsi, protoze sam nemuzes vedet, co v tu chvili vedi uz oni sami/to treba k tem letenkam, pojisteni, ubytovani,doprave atd/ tj muze byt sporadicke, jestli se jim ta petistovka vrati, kdyz ji maji platit ve chvili, kdyz nevi, co se dozvedi. A simkaret se na Zelande vali zdarma vsude dost :-) Ale treba kdybych se chtel bavit o praci a cestovani a ostatnich vecech, jak co na zelandu funguje, tak si dovedu predstavit, ze ti tech 500kc spousta lidi da, kteri se nemuzou zeptat nekoho jineho, kdo jim to rekne zadarmo. Preji hodne stesti :-)

24. 04. 2014 v 22:29

Díky za tip Ondro. Trošku jsem to přepsal.

25. 04. 2014 v 2:21

Tondo upřímně..ty si ale vůůůl! 

25. 04. 2014 v 3:27

Fitino, uprimne, ty jsi zrejme zase clovek, co nikdy nezkusil vydelat penize sam na sebe a ted si tu ocividne hojis svoje mindraky, protoze na to zrejme nemas.

25. 04. 2014 v 5:57

PetusP tak teď si mě pobavil :-D dál to rozebírat s tebou nemusím..zdarec:-) 

03. 05. 2014 v 5:19

No ještě, že máme toto fórum....  vše základní jsem se dozvěděl zde, zbytek na NZ !

Many thanks Lejskovi

Morty
07. 05. 2014 v 4:08
pokud clovek neni uplnej lempl tak nemusi nikde strkat prachy lidem do kapsy..internet je vsude a zadara......
Nový příspěvek
antispam napiš číslici šest (a zapni si v prohlížeči Javascript!)
Přihlášení
Sponzorované odkazy
Kurz
Nový Zéland Aktuální kurz1 NZD = 15,038 CZK
Dle dnešního kurzovního lístku ČNB
Cestování na Facebooku
Další odkazy
Statistika
  • 16016 návštěvníků celkem
  • 12 návštěvníků online