Vzdělávací projekt Svět kolem nás

Cesta na Nový Zéland diskuzní fórum

Predam auto Mitsubishi L-300 4x4 Christchurch a okolie

20. 05. 2014 v 11:22

Predam auto znacky Mitsubishi L-300 plne vybavene na campersky zivot.

Je to MANUAL kde sa da prehodit medzi 4x4 nahonom a 2x2 nahonom takze 4-kolka sa da vyuzivat len ked zapadnes a inak mas spotrebu 2 kolies. V aute je zabudovana postel, 4kg Gas bottle, 2 platnickovy horak, 3x stolicky, 1x stol, taniere, hrnce a ako bonus je eletrina kt. ma koniec stenovej zastrcky 300W, takze si luxusne nabijete aj notebook.
Auto ma tiez zadne folie vsetkych okinen takze nikto neuvidi dovnutra. Auto preslo WOF-kom a registrackou pred tyzdom takze na pol roka je zo vsetkym klud. V​ cene je aj GPS Garmin ktora ma taktiez pol roka. Najazdene ma 344 000 km a stale ide ako hodinky. 

​V aute je tiez urobena hudba v podobe 4 reprakov (s toho 2 nove) a noveho autoradia ktore ma pripojenie aj cez USB

V aute som zil s kamosom a je dostatocne velke na plnohodnotny campersky zivot pre 2 osoby. Predaj planujeme niekedy okolo Maja v meste Christchurch a okoly. Kupili sme ho za 4600 dolarov aj z vibavenim ale pretoze je zima sme ochotny ho predat za 2600 Nz dolarov alebo equivalent v Eurach.

Pre kontakt mi piste na email: scherer.richard@gmail.com alebo NZ cislo: 022 421 88 44. Na sms neodpisujem. Prosim len o vazny zaujem. 

DSC_0093.JPGDSC_0097.JPGDSC_9216.JPG

Nový příspěvek
antispam napiš číslici šest (a zapni si v prohlížeči Javascript!)
Přihlášení
Sponzorované odkazy
Kurz
Nový Zéland Aktuální kurz1 NZD = 15,114 CZK
Dle dnešního kurzovního lístku ČNB
Cestování na Facebooku
Další odkazy
Statistika
  • 16016 návštěvníků celkem
  • 17 návštěvníků online