Vzdělávací projekt Svět kolem nás

Cesta na Nový Zéland diskuzní fórum

Na prodej IHNED Toyota Estima 1997, cele Otago + Christchurch

Nový Zéland
19. 01. 2014 v 8:08

toyota--2.jpg

Nový Zéland
19. 01. 2014 v 8:19

toyota--3.jpgtoyota-2944.jpgtoyota-2946.jpg toyota-2950.jpgtoyota-2953.jpgtoyota-2955.jpg

Nový Zéland
15. 03. 2014 v 3:05
Zdravím nové Novozelandské dobrodruhy. Právě prodáváme našeho dlouhodobého společníka na cesty Toyotu Estimu Eminu rok výroby 1997. Auto jsme zakoupili v Aucklandu a připlatili za kvalitu. V autě byla zcela nově vybudována postel a to se sklápěním pro druhého spolujezdce. Možnost tedy cestování ve 3 lidech a pokud příliš nezaplníte zavazadlový prostor pod postelí, je zde dostatek místa i na spaní pro třetího člena. Zadní sedadlo je otočné a při otočení proti směru jízdy může sloužit pro posezení s notebookem. Kousek od něj se nachází druhá zásuvka, kde je napojen konvektor pro nabíjení. Po celou dobu cestování s autem nebyly žádné velké problémy, stále šlape jako hodinky. Vyměněna byla autobaterie, které často na NZ odcházejí. V rámci poslední WOF byly vyměněné zadní pneumatiky za úplně nové a byl seřízen klínový řemen. Karoserie je bez koroze. Automatické zamykání bočních dveří se projevilo jako velká výhoda. Auto prodáme se vším tak jak je, nechci vypisovat všemožné blbiny, které se dají sehnat ve Warhouseu či Dolarshopu za babku. Z dražších věcí jen zmíním: stan, konvektor pro nabíjení, transmitter (pro přehrávání hudby z mobilu), průvodce po NZ, autoatlas NZ Technické parametry: Rok výroby: 1997 Najeto: 198 000 km WOF: 4/2014 REG: 3/2014 Převodovka: automatická Motor: benzín Spotřeba: 10l/100km CENA: 3500 NZD (moznost dohody) K DIZPOZICI IHNED MÍSTO: CHRISTCHURCH KONTAKT: 0223420837 MAIL: washa83@gmail.com Auto má výborné jízdní vlastnosti, po výměně pneumatik je to opravdu střela. Setkal jsem se s mnoho lidmi co koupili levné auto a pak platili spousty peněz za opravy, nám Toyota věrně sloužila celý rok bez nákladných oprav. Při prodeji můžeme pokecat o kontaktech na práci, převážně na orchardech. Mám jich dost pro práci na celý rok po jižním ostrově a to vynechávám všechny otrokáře
Nový Zéland
15. 03. 2014 v 3:06
nová cena 3350 NZD
Česká Republika
Lukas
19. 03. 2014 v 11:43

Ahoj, nabídka se nám moc líbí a rádi bychom auto viděli. Přiletíme 30.3 do Aucklandu, tak nevím jak by jsme se domluvili. Když tak mi napiš na mail: prokop.lukas1988@gmail.com

Nový Zéland
Pavla
19. 03. 2014 v 23:20

Ahojky, chci se zeptat, zda je autko ještě k dispozici? Jsme teď v Aucklandu, ale příští týden se chystáme do Christchurch. Máme tam domluvenou práci... Takže budeme potřebovat autko.  Dejte prosím vědět na e-mail: p.cempi.nz@gmail.com

Díky moc, mějte se!! :-)

Indonesia
07. 04. 2014 v 12:48
Stále k mání za 3350 v Christchurch, kontaktujte mě nadále už jen na mail.
Spojené státy
Nový příspěvek
antispam napiš číslici šest (a zapni si v prohlížeči Javascript!)
Přihlášení
Sponzorované odkazy
Kurz
Nový Zéland Aktuální kurz1 NZD = 14,858 CZK
Dle dnešního kurzovního lístku ČNB
Cestování na Facebooku
Další odkazy
Statistika
  • 16016 návštěvníků celkem
  • 8 návštěvníků online