Vzdělávací projekt Svět kolem nás

Cesta na Nový Zéland diskuzní fórum

Prodám Toyotu Townace

05. 01. 2014 v 1:48

Zdravím, 

prodám Toyotu Townace r.v. 1993, obsah je 1.8 benzín. Auto je ve dobrém stavu a co víc je nadpřirozeně spolehlivé. Najeto má 266 000 km, já sám s ním nahrkal přes dvacet tisíc a nikdy mě nenechalo na holičkách,všechno vyjelo,ujelo,zvládlo a navíc nabízí nadstandartní spaní. (ti z vás co sou na novém zelandu již nějakou dobu ví,že s dobrou postelí je mnohdy potíž :D . Součástí je platná WOF do 16.3. 2014 a REGO které budu v lednu platit na dalšího půl roku. V autě jsou vzady tři sedačky které se dají lehce složit,takže je využitelné i pro transport.

Nicméně,auto je plně vybavené - startovací kabely,zámek na volant,bedna s nářadím,kurtny,pila,lednice,komplet věci na vaření,dva spacáky,matrace,peřinky,deka,vařič,lednice,židle,karimatky,tenisové a badmintonové rakety,prut,kolo,kopačák,knihy,průvodce po zélandu,jihovýchodní asii a bangkoku,mapy,spousta užitečných materiálů,stolní hry,pracovní oděvy. Můžu přidat spoustu kontaktů na práci v oblasti Motueky,Nelsonu či Blenhaimu a dalších informací, které na zélandu budete potřebovat (autoopravny,sportovní a kulturní aktivity,ubytování atd)

Cena auta je stejná jako pořizovaví a to 4000 dolarů O.N.O. nebo český ekvivalent,p

Jen připomínám že Townace má výborné renomé možná nejspolehlivější auta na zelandu. 

Auto je k dispozici v Motuece,Nelsonu popřípadě pro vážné zájemce můžu zajet i do Blenheimu.

Kontakt na mě je 02102991820 nebo email z.podolan@centrum.cz

Pro zájemce rád zašlu další foto.

IMG_8583.JPGIMG_8578.JPG

Nový příspěvek
antispam napiš číslici šest (a zapni si v prohlížeči Javascript!)
Přihlášení
Sponzorované odkazy
Kurz
Nový Zéland Aktuální kurz1 NZD = 14,678 CZK
Dle dnešního kurzovního lístku ČNB
Cestování na Facebooku
Další odkazy
Statistika
  • 16016 návštěvníků celkem
  • 13 návštěvníků online