Vzdělávací projekt Svět kolem nás

Cesta na Nový Zéland diskuzní fórum

Nejlepší backpackery na NZ

07. 09. 2013 v 9:47

Kdo pojede přes Arthurs Pass - tak přímo v Arthurs Pass vesničce je malej backpacker (Sanctuary) Naprosto ideální na odpočinek po řízení, focení uprostřed arktické pustiny při cestě sem,  nebo nějakém tracku. Backpacker je jenom pro 8 lidí, já tu byl dva dny skoro sám  - navíc je to přes bzučák a není tu žádný personál, parádní velká kamna, free wifi, možnost si dát vařící vanu, koukat při ranní kávě na Keas z přímo z okna. Noc je za (20-23 dolarů/týden dle domluvy), 

http://www.thesanctuary.co.nz/.

 

 

 

 

Milli
07. 09. 2013 v 9:04

 To je dobrej nápad Žáho!


Můžete mi někdo poradit dobrej a hlavně levnej backpackers ve Wellingtonu? Chci se tam na nějakej čas zdržet...

Jinak pokud pojedete někdo směr Gisborne, já bydlím už 2měsíce ve Flying Nun Backpackers a nemůžu si stěžovat! Super cena (87$/týden), free wifi, super místo se skvělou atmosférou (bývalý kostel :D) 5minut pěšky od pláže i od centra... ráj surfařů :)
V létních měsících to tu praská ve švech, takže klid a pořádek tu rozhodně nehledejte... :)
A pokud nemáte rádi vysokou koncentraci South American people, ani sem nejezděte :D 

07. 09. 2013 v 1:23

Napadlo mě dát do kupy seznam backpackerů, které opravdu stojí za to . Občas člověk chce někde zakempit a projít si okolí - každej to ubytko občas využije a je dobrý poznat zkušenosti ostatních lidí. Takže pokud máte nějakej ten svůj nej backpacker, kde to opravdu stálo za to - jak už co se týče služeb, pohodlí, ceny a nebo nějaký to úlet ubytko - hoďte ho sem. Máte určitě svůj seznam top ubytek za dobu na NZ - tak sem s tím. Je mi jasný, že jsou v průvodci - ale mě jde spíš o osobní zkušenost.

Nový příspěvek
antispam napiš číslici šest (a zapni si v prohlížeči Javascript!)
Přihlášení
Sponzorované odkazy
Kurz
Nový Zéland Aktuální kurz1 NZD = 13,766 CZK
Dle dnešního kurzovního lístku ČNB
Cestování na Facebooku
Další odkazy