Vzdělávací projekt Svět kolem nás

Cesta na Nový Zéland diskuzní fórum

Zdroj energie pro PC pomocí autobaterie?

Česká Republika
30. 09. 2014 v 10:48

Máte někdo zkušenost s použitím autobaterie jako zdroje energie pro spotřebiče? Dá se nad tim vůbec uvažovat?  Díky Sv.

Česká Republika
30. 09. 2014 v 12:27
Ahoj,ano jde to pomocí měniče napětí.Podle toho co všechno by jsi tím chtěl krmit za spotřebiče tak výkonnější měnič samozřejmě.
Nový Zéland
01. 10. 2014 v 5:12

Tak maximalne pro zarizeni o 200 W :) Nedoporucuji pouzivat fen, jak jsem mohl uz videt, odber 1000 W neni nic moc pro pojistky v aute

Česká Republika
04. 10. 2014 v 18:06

Ahoj a děkuji za reakce. Mám v plánu si pořídit záložní baterii a prohazovat je. Dobíjet chci počítat, foťák atd.

Česká Republika
04. 10. 2014 v 20:37

Kdybys nabíjel zvlášť tyto záležitosti foťák,mobil,noťas,tablet a já nevím co jednotlivě,tak stačí měnič napětí 150W(cca 30NZD),protože stejně nejvíce si veme noťas,ten má nabiječku více měné 90W,ale pro zichr bych volil alespoň 300W(cca 40NZD) nebo 500W(cca 50NZD)
Ale jak píše Marek,kdyby tam nekdo chtěl narvat fén,mikrovlnku,varnou konvici a tyto úžasné spotřebiče,tak to je na průšvih,ale sám jsem viděl jak borci po Evropě měli v autě výčepní zařízení :-D ale to je kolem 300W takže pohodka,kdyby si někdo chtěl vzít soudek na cestu.
Ať se daří s montáží.

Česká Republika
05. 10. 2014 v 19:12

Ten 300 W zní rozumně. Větší spotřebiče nemám v plánu pořizovat, možná menší ledničku - když na to dojde. Pípa už je moc :-) ale člověk nikdy neví.  :-)

Česká Republika
mira
07. 10. 2014 v 10:51

No já nevím jak vy, ale já normálně pařím WoW na stolním počítači u mě ve vanu, si necháš zapnutej motor a v klídečku ti to utáhne konvertor napětí. To že jsem si vzal na NZ bednu (moncek jsem si tu koupil) bylo nejlepší rozhodnutí, protože je tady největší nuda, všechno (krajina) je úplně stejný jako v Česku a projeté jsem to měl za 14 dnů. 

Nový Zéland
23. 10. 2014 v 12:00

Doopravdy jsi dorazil na Novy Zeland? Ano, jsou tu mista, co vypadaji podobne, ale tech je doopravdy malo :) 

Spojené státy
Nový příspěvek
antispam napiš číslici šest (a zapni si v prohlížeči Javascript!)
Přihlášení
Sponzorované odkazy
Kurz
Nový Zéland Aktuální kurz1 NZD = 14,826 CZK
Dle dnešního kurzovního lístku ČNB
Cestování na Facebooku
Další odkazy
Statistika
  • 16016 návštěvníků celkem
  • 14 návštěvníků online