Vzdělávací projekt Svět kolem nás

Cesta na Nový Zéland diskuzní fórum

NZ Jizni ostrov cestování 22.4-31.5

22. 04. 2014 v 4:29

Zdravim, momentálně sem v městě Ashburton na Jižáku. Mám v plánu to tu procestovat jak se dá a zjistil sem, že s autem to bude mnohem jednodušší. Chtělo by to ale minimálně ve dvou tak kdyby se někdo přidal bylo by to supr. Plán cesty bysme dali dohromady až spolu. Auto si můžem buďto půjčit nebo koupit. Mám případně i stan pro dva, note book na komunikaci a chuť cestovat. :) Chybí jen spolucetující... Kdyby se někdo chtěl přidat, nebo naopak kdybych se já mohl k někomu přidat, tak mi napište buď kontakt do komentářů, nebo na jeden z těchto kontaktů na mě: email: ketchup66@seznam.cz facebook: kečup hellmans skype: ketchup6666 anebo tel: +64 021 0327498 nelekněte se těch kontaktů :D Kečup je moje přezdívka jináč moje jméno je Kuba. Budu se těšit a doufám že se někdo ozvete. So, have a nice day :)

22. 04. 2014 v 6:05

Ahoj
Našel jsem, že hledáš parťáka na cestování po jihu NZ. Zítra budu v Queensrown a taky něco plánuji. Chtěl bych vyrazit tak koncem týdne. Kdyby Ti to vyhovovalo, dej vědět 

22. 04. 2014 v 6:44

Čau Ondro, můžeš tu prosimtě nechat ňákej kontakt na sebe anebo napsat na jeden z těch mých.  

Nový příspěvek
antispam napiš číslici šest (a zapni si v prohlížeči Javascript!)
Přihlášení
Sponzorované odkazy
Kurz
Nový Zéland Aktuální kurz1 NZD = 15,020 CZK
Dle dnešního kurzovního lístku ČNB
Cestování na Facebooku
Další odkazy
Statistika
  • 16016 návštěvníků celkem
  • 6 návštěvníků online