Vzdělávací projekt Svět kolem nás

Cesta na Nový Zéland diskuzní fórum

NORTH ISLAND - FEBRUAR (UNOR)

Nový Zéland
29. 12. 2013 v 6:15

Ahojte, medzi 14. a 28.2.2014 sa chystam cestovat po severnom ostrove (min. 10 dni, max. 14). Plan trasy este nie je uzavrety a je mozna dohoda. Vyrazam z Blenheim, auto mam. Prespavanie po backpackroch a hosteloch. Sharovanie zahrna benzin plus prepravu auta ferrym. Miesto pre 2 osoby. 
Ak ma niekto zaujem, piste sem alebo na katka.igrini@gmail.com

PS: v oktobri som za 2 tyzdne precestovala komplet juzny ostrov. Prisediaci vedla mna musi mat schopnost navigacie hlavne po velkych mestach a kecat, aby som nezaspala :-) A taktiez by bola vyhoda mat aspon jedneho chlapa na "palube", keby bolo treba napr. vymenit koleso :-D

Nový Zéland
11. 02. 2014 v 10:03

Ahojky.jsem polostarsi 50ti leta zenska Martina.Pred tydnem jsem priletela do Napier,bydlim tady u pratel.Velice rada bych videla krasy severniho nebo jizniho ostrova.Vzhledem k tomu,ze nemam auto bych privitala roli spolucestujiciho,samozrejme s financni ucasti na benzin apod.Veku se nelekejte,je to jen cislo/telesna schranka starne,ale duse je porad blazniva......./Kontakt   mfrkalova@seznam.cz         mobil NZ    0211761871

Nový Zéland
Spolucestování sever a střed jižní ostrov
12. 02. 2014 v 7:57

Přidá se někdo na cestování středu a severu jižního ostrova? ;) Auto mám, ale upřednostňuji se k někomu přidat momentálně ;) PS: výjezd za 2 dny z Christchurch

Spojené státy
Nový příspěvek
antispam napiš číslici šest (a zapni si v prohlížeči Javascript!)
Přihlášení
Sponzorované odkazy
Kurz
Nový Zéland Aktuální kurz1 NZD = 14,803 CZK
Dle dnešního kurzovního lístku ČNB
Cestování na Facebooku
Další odkazy
Statistika
  • 16016 návštěvníků celkem
  • 16 návštěvníků online