Vzdělávací projekt Svět kolem nás

Cesta na Nový Zéland diskuzní fórum

Hledame praci zari...:)

Nový Zéland
30. 08. 2013 v 7:07

Ahojky...:) 

Prosím všechny kdo ví o nějaké práci na jižním ostrově, nejlépe Blenheim a jeho okolí.. kde se momentálně nacházíme....jsme dvě holky a dva kluci..šikne se klidně i na týden, dva...samozřejmě i dýl..máme zkušenosti s wrapingem kde jsme pracovali od června..předem děkujeme za jakékoliv nabídky, tipy a kontakty...můj e-mail jajinka.x@centrum.cz

:)

Nový Zéland
Šiška
30. 08. 2013 v 7:56

Tady práci nikdo nemá a všichni jedem pryč, stačí se mrknout večer po blenu kolik baráků je najednou prázdnejch. Do půlky října na jižáku podle mě žádná práca ani není, leda tak někde do továrny otvírat mušle nebo něco v průmyslu, ale většina lidí už si tam zažádala takže mají cca. 200 lidí v pořádníku před Váma.

Česká Republika
30. 08. 2013 v 22:44

Zkuste to jinde, Blenheim na tom bude v blízké době bídně

http://nzworker.com/viewforum.php?f=6

Indie
Lála
04. 09. 2013 v 16:57

zkuste Talleys factory mezi Blenheim a Renwick...  I za 2 či 3 týdny se tam dají vydělat fajn peníze.. déle nedoporučuji leze to na mozek :))) Já tam dělala 2 měsíce abych pak mohla cestovat po asii, ta dřina stála za to ale bylo to opravdu šílený...

Nový Zéland
jirka
24. 09. 2013 v 3:55

lala: ahoj muyes prosim napsat, jestli si tu praci sehnala osobne ve fabrice nebo pres ten jejich online formular???? diky za odpoved jirka

Nový Zéland
24. 09. 2013 v 6:05

Ahoj. 

V Blenheimu to opravdu teď s prací není moc růžový. Kdo má štěstí, tak se dostane do Talley's. Nějaká práce je pro Focus (stahování drátů), ale to asi taky brzy skončí. Já se do Talley's nedostal, aplication jsem vyplňoval dokonce třikrát. Pracoval jsem pár dní na vinici, ale za poslední dva týdny jsem byl v práci pouze dvakrát. Proto jsem se rozhodl k odjezdu do Christchurch, kam jsem dneska přijel a zejtra nastupuju do práce. Můžu doporučit pracovní agenturu Trade staff, adresu si vygooglíte. Zatím se jeví seriozně, ale první pracovní den mám až zítra, tak se uvidí.

A dávejte bacha na ty nabídky od hostelů, kde nabízejí práci pod podmínkou, že se u nich ubytujete. Tomuhle se vyhejbáme velkým obloukem a vždycky hledáme práci přímo, ale ze zoufalosti jsem to zkusil. Jel jsem kvůli tomu málem 350 km zbytečně z CHCH zpátky do Blenu. Týpek mě ujistil, že ta práce je jistá a druhý den mi napsal sms, že má lidí dost. Naštěstí jsem v ten den už přespal na cestě a nesnažil jsem se to dojet. Tak jsem si zajel ,,jen,, 100 km.

Tak hodně štěstí,

Honza, lknacestach.mypage.cz

Spojené státy
Nový příspěvek
antispam napiš číslici šest (a zapni si v prohlížeči Javascript!)
Přihlášení
Sponzorované odkazy
Kurz
Nový Zéland Aktuální kurz1 NZD = 14,820 CZK
Dle dnešního kurzovního lístku ČNB
Cestování na Facebooku
Další odkazy
Statistika
  • 16016 návštěvníků celkem
  • 15 návštěvníků online