Vzdělávací projekt Svět kolem nás

Cesta na Nový Zéland diskuzní fórum

Práce Blenheim?

Nový Zéland
29. 05. 2014 v 3:19

Zdravim, neví někdo o práci v Blenheimu na vinici, co by nebyla přes kontraktora? Nebo aspoň kontakt na někoho seriózního, klidně i kontraktora se kterym máte dobré zkušenosti. Díky moc.

Nový Zéland
Helena
29. 05. 2014 v 10:07

Bohužel ti nemohu poradit, ale nedoporučuji zkoušet Peace Heaven motel. Jsem tu zrovna, protože jsem ji odpověděla na nabídku práce a vypadá to tu asi tak, že vše mají pod palcem asijští kontraktoři, kteří ti ani nejsou schopni donést tvou smlouvu, hodně lidí se jim následně nemůže dovolat, peníze posílají všelijak a šidí jak mohou. Asi né všichni, ale toť zatím zkušenost má a zkušenost lidí z motelu, kteří buď radši změnili práci, nebo rovnou odjeli. Hodně štěstí, protože pokud ho nebudeš mít, tak s tebou spíš někdo vyběhne, než bys sehnal slušný job. Pokud někdo má dobrou zkušenost z vinic z Blenheimu, tak se klidně může podělit, ráda si přečtu něco povzbudivého.

Nový Zéland
29. 05. 2014 v 11:00

Já jakmile vidim nabídku práce s tim, že se musim někde ubytovat, tak se tomu vyhýbám obloukem, už jenom kvůli tomu, že když si člověk pronajme pokoj v normálnim domě, tak to je mnohem levnější a mam svuj klid :-)

Nový Zéland
Jan Klečka
30. 05. 2014 v 7:37

Hele můžu na 100% doporučit kontraktora - velice solidní, jedná se o jednoduchou práci - 7 dní v týdnu stripping vína. Jmenu je se Andy Rung a bydlí na Argyle street 65 v blenu. Může tě i vozit do práce když nemáte vlastní vozítko a každou sobotu vaří velmi dobré thajské jídlo. Dříve se dalo u něj i bydlet, nevím jak to je teďka. Já si tam vydělával klidně i 400 nzd za týden strippingu. Kdybys chtěl - můžu ti sem napsat i číslo, ale jenom jestli máš fakt zájem - ať ho nehledám zbytečně. Měj se a že ho pozdravuje Jan.

Nový Zéland
03. 06. 2014 v 9:20

Ahoj Honzo, mohl by jsi mi prosím na @ vrbova@live.com zaslat číslo na toho kontraktora. Díky :-)

Nový Zéland
Ahoj Honzo, mohly bys mi prosím poslat kontakt na kontraktora na můj mail dermijin@seznam.cz
03. 06. 2014 v 10:40
Jindra
Česká Republika
03. 06. 2014 v 20:28

Ja jen, nemyslim si, ze pro vsechny je stripping jednoduchy. Ja bych rekl, ze to je jedna z nejhorsich cinnosti :-D ale zalezi na vinic a stromcich. Ale da se na tom nabouchat pekne prachy.

Nový Zéland
vladko
04. 06. 2014 v 7:30

4000nzd nie je trocha malo?

Nový Zéland
05. 06. 2014 v 15:12

Prej nabouchat pěkný prachy a sám říkáš, že si vyděláváš za týden 400 NZD (5dní? nebo 7dní) je to nějak málo.

Nový Zéland
08. 06. 2014 v 2:21

nemám tu s výdělkama zatím moc zkušeností a nechci vypadat nenažraně, ale podle mě je $400 i za 5 dní docela málo. Jako záleží kolik hodin člověk pracuje, ale ...

jinak co vím, tak tenhle borec zatím shání kluky, že prej stripping je těžká práce a sliboval výdělek $170 denně, což mi přijde nereálný a pro holky prej bude mít práci cca za týden nebo tak něco.

asi teď momentálně jedeme do Blenheim, tak pokud najdeme něco slušného a budou ještě nabírat, tak zkusím dát vědět ;)

Nový Zéland
Kontakt??
18. 06. 2014 v 10:19

Ahoj Honzo,

máš prosím tě kontakt na toho Andy Runga?? 

Dííky moc

Lukas

lpsenicaa@gmail.com

Nový Zéland
Backpackerka
30. 07. 2014 v 22:00

Rung... ehm :D dostala jsem v dubnu obdobné doporučení, ale nakonec jsme šáhli jinam. Rung sliboval práci od začátku/poloviny května, ale když nastal daný termín.. začal koloběh odkládání. (pochopili jsme, proč jiní kontraktoři narozdil od runga tvrdili, že sezona zdaleka nezacala). Telefony zvedal a na zprávy odpovídal po celou dobu asi podle toho, jak se ten den vyspal - někdy se mu je zvedat nechtělo vůbec, někdy se mu chtělo až s několikahodinovým spožděním. Striktně nám při setkání oznámil, že žádné doplácení minimálky nehrozí a víceméně po nás chtěl začít bez podepsané smlouvy. Na VineMarlborough (říkáme tomu "pracák") nám řekli, že od Runga hlavně ruce pryč, pač jsou s ním jen a jen problémy. Tak nevím - a vydělat si 400 nzd za 7?! dní v práci na strippingu.. !!! to tedy vážně nejsou dobré peníze. Docela jsem zvědavá, jak to s ním tedy doopravdy je... máte někdo letošní zkušenost? :-)

Spojené státy
Nový příspěvek
antispam napiš číslici šest (a zapni si v prohlížeči Javascript!)
Přihlášení
Sponzorované odkazy
Kurz
Nový Zéland Aktuální kurz1 NZD = 14,820 CZK
Dle dnešního kurzovního lístku ČNB
Cestování na Facebooku
Další odkazy
Statistika
  • 16016 návštěvníků celkem
  • 6 návštěvníků online