Vzdělávací projekt Svět kolem nás

Cesta na Nový Zéland diskuzní fórum

Prace ve skladu Christchurch

15. 05. 2014 v 3:36

San moc dekuji vazim si toho ! :) ucila jsem se 11 britskou takze trosku umim ale tady je anj uplne jina :-/ nastesti bydlime u Ira takze mluvime jen anj :) ale musime se ucit ucit ucit new words :)jj taky verim, ze se neco najde jen uz mi to preliza pres hlavu :-/ uklizim na part time ale treba 5hod tydne a to je na prd :-(

14. 05. 2014 v 23:45

Jeste je tu firma Zelandia ( je to nekde v Mairehau/ Christchurch), jedna kamaradka tam pracovala loni, zrejme tam tolik anglictinu potreba nebude. Je to nejaky jako zahradnictvi veliky, za zeptani nic nedas/te. Ona tam presazovala sazenice apod.

Kdyby jste chteli pomoct s AJ nebo se jen zeptat na neco co vam neni jasny, tak muzu pomoct trochu, nedavno jsem dodelala CAE zkousku z AJ.

Vim na vlastni kuzi jak je to otravny kdyz clovek nemuze najit job, ale ono vyjde nebojte!

14. 05. 2014 v 2:39

Lusí já právě neumím moc anglicky a v agenturách mi taky řekli,že nic momentálně nemají.

13. 05. 2014 v 0:43

Ahoj San na to jedine jsem snad nekoukala ... Jdu na to - vazne moc diky !!!

13. 05. 2014 v 0:33

Holky

zkousely jste hospotrade.co.nz?

12. 05. 2014 v 6:50

Ahoj Peti nee nenasla .. Mam agentury obejite kazdy den cca 6-10 nabidek na praci a stale nic za chvili mi z toho asi hrabne :-(

09. 05. 2014 v 4:04

Ahoj LusíMiška :) našla jsi něco?? :)

05. 05. 2014 v 22:14

Prace tady je celkem dost, jen se do toho musis na sto procent polozit a nevzdavat to. Prvne se prihlas do nekolika agentur (doporucuju Cover staff-tam je holka jmenem Fiona a hrozne se snazi), pak treba Enterprise recruitment (ty budes muset furt uhanet, aby na tebe nezapomeli) a treba jeste jednu, ja byla v Madison recruitment taky, ale ozvali se s praci az za dlouho. Tim budes mi zajisteno ze nekdo hleda za tebe. Do toho kazdy den od rana sedet na trademe a seek, obvolavat kdyz tam neco vybehne. Vykasli se na emaily, ale volej! a pak vyraz do ulic a hledej na vlastni pest s zivotopisama, po hotelech a kavarnach. Do dvou tydnu musis mit full-time praci.

05. 05. 2014 v 5:24

Ahojte dekuji moc zkusim - hledam uz par tydnu neco na full time v Chch ale marne :-(kdybyste jeste nekdo o necě vedeli byla bych rada za radu dekujiii :-)

05. 05. 2014 v 1:18

Dalsi prace, ktera by byla pro holky, ktere treba neumi tolik anglicky. Uklizeni na stavbach je dobre placene a poznate lidi a dostanete dalsi kontakty.

http://christchurch.gumtree.co.nz/c-Jobs-construction-trade-engineer-Female-Labourers-Wanted-W0QQAdIdZ552508531

05. 05. 2014 v 0:46

Ahojte,jednou nekdy loni jsem se prihlasila o praci do tyhle agentury a od ty doby mi chodi emaily, kdyz potrebujou nejakou vypomoc.Jedna se o praci ve skladu, ale nic vim o tom nevim. Mohlo by to nekomu pomoct na rozjezd, jestli zacinate v Christchurch.

Firma Kelly Services NZ Ltd

Hi,

Temp workers are required for work at the SIDC, Rolleston for an immediate start this morning. Please give me a call if you are available to come out for a 7.30am-4pm shift Monday-Friday.

Warm Regards, 

James Parr | Managing Consultant, The Warehouse Ltd, South Island Distribution Centre| Kelly Services NZ Ltd
12 - 36 Izone Drive | Rolleston | Christchurch | 2013
Tel: +64 3 347 1180 | Mob: 027 503 0190

Nový příspěvek
antispam napiš číslici šest (a zapni si v prohlížeči Javascript!)
Přihlášení
Sponzorované odkazy
Kurz
Nový Zéland Aktuální kurz1 NZD = 15,203 CZK
Dle dnešního kurzovního lístku ČNB
Cestování na Facebooku
Další odkazy
Statistika
  • 16016 návštěvníků celkem
  • 16 návštěvníků online