Vzdělávací projekt Svět kolem nás

Cesta na Nový Zéland diskuzní fórum

prace elektrikar

Dan
21. 03. 2014 v 8:38

Zdar, já jsem makal jako elektrikar pul roku..prvni prace byla pres agenturu, vicemen po me ani nic nechteli, ale pri nastupu jsem jim daval prelozene maturitni vizum. U dalsi prace, kterou jsem si hledal uz jako fulltime je to nutnost. Pokud by si  chtel byt kvalifikovany elektrikar je potreba udelat srovnani skol, to je jaky level ma nase skola v porovnani s jejich. S tim se zabyva ewrb.co.nz pripadne je jeste jeden organ, ale na ten si ted nevzpomenu. Posles jim vysvedceni, seznam predmetu a veci ktere si vyzadaji a na zaklade toho vyhodnoti zda musis neco dostudovat nebo ne.  Ja byl kvalifikovan jako servisni technik a pouze jsem musel dodelat praktickou zkousku. Nicmene ta byla celkem obsahla a bylo by potreba k tomu neco dostudovat. Pokud si budes hledat praci na fulltime, tak budes potrebovat alespon dvoje reference, ale v Chch by nemel byt problem sehnat praci jako elektrikar...ja celkem nemel problem i bez toho srovnani, ale casem to po tobe asi budou chtit.

Ps.: Kdyby jsi vedel o nejake pozici, dej vedet, pripadne se ptej :)

11. 01. 2014 v 10:16

zdravim 

chtel nych vedet co nejvic informaci k teto praci Mate nekdo nejake zkusenosti ?? Jsem vyuceny vyucni list mam sebou. Prave jsem na jiznim ostrove Dik za kazdou informaci  madmirra@centrum.cz 

Nový příspěvek
antispam napiš číslici šest (a zapni si v prohlížeči Javascript!)
Přihlášení
Sponzorované odkazy
Kurz
Nový Zéland Aktuální kurz1 NZD = 15,187 CZK
Dle dnešního kurzovního lístku ČNB
Cestování na Facebooku
Další odkazy
Statistika
  • 16016 návštěvníků celkem
  • 21 návštěvníků online