Vzdělávací projekt Svět kolem nás

Cesta na Nový Zéland diskuzní fórum

Prosba: Kitebag z ČR na Zéland

Nový Zéland
19. 09. 2013 v 10:48

Ahoj, měla bych velikou prosbu na ty z vás, kteří se chystáte během tohoto podzimu na Zeland.

Já už v této suprové zemi trávím 3 měsíce a jelikož se blíží léto, potřebovala bych sem dostat můj kitebag  (sport. vybavení). Sama jsem si ho bohužel do letadla vzít nemohla, protože jsem již táhla lyže atd.

Poslat letadlem nepřipadá v úvahu, koupit na místě také ne. No a než si ho sem pošlu lodí (3 měsíce to trvá), zkusím se nejprve zeptat někoho z Vás. 

Měl by někdo možnost přibalit můj kitebag ke svým zavazadlům?

Kdyby ano, byla bych moc ráda a zcela jistě bych uhradila případnou nadváhu a také určitě něco přispěla na letenku ;)

Přibližné rozměry jsou: váha: 10 - 15kg (mohu přizpůsobit podle možností),
140x30x20cm 

O předání jak v ČR tak i na Zélandě už bych se postarala a vše zařídila.
Nyní se kite nachází v Brně, ale mohu zajistit předání kdekoli v ČR.

Vše by bylo baleno až přímo před Vámi, aby nevznikly spekulace ohledně nějakého pašování apod.;)

Kdyby se tu tedy našel někdo, kdo by měl tu možnost, chtěl udělat dobrý skutek a také smáznout pár tisíc z ceny letenky, ať mi dá prosím vědět na mail: monika.zdarkova@gmail.com

Díky Mondie

Nový Zéland
Petr
22. 09. 2013 v 12:34

Ahoj, nevim jestli je to jeste aktualni a zaroven vim, ze je to dost daleko, ale v pulce listopadu letim na otocku do cech. Neberu si sebou tedy zadna zavazadla a tim padem by to tve nemel byt problem. Pokud jeste nekoho shanis a nevadi ti ze by to bylo az cca prvni tyden v prosinci, tak jsem tvuj clovek.]

Petr

\\zkousel jsem ti psat mejl, ale nedorucilo se ti to {byl jsem oznacen za spam, pche], takze pokud bys mela zajem, tak mi tu na sebe nech tel a ja se ti ozvu...

Nový Zéland
23. 09. 2013 v 12:19

Ahoj Petře, aktuánlí to stále je a prosinec není vůbec špatné datum :)

Můj NZ telefon je: 02102920753  tak se mi prosím ozvi a domluvíme se.

Děkuji mnohokrát za ochotu!

Mondie

Nový Zéland
Matous
27. 09. 2013 v 7:37

Cau Petre, momentalne jsem na NZ a strane moc bych potreboval poslat svoje zavazadlo domu. Nechce se mi utracet nejaky neuveritelny penize za poslani. Myslis si, ze by jsi ho mohl vzit sebou? opravdu by mi to neuveritelne pomohlo a byl bych ti do smrti vdecnej :) samozrejme bych se ti i vdecne odplatil. my email is- matous.cerny@centrum.cz phone-  02108336045

Spojené státy
Nový příspěvek
antispam napiš číslici šest (a zapni si v prohlížeči Javascript!)
Přihlášení
Sponzorované odkazy
Kurz
Nový Zéland Aktuální kurz1 NZD = 14,826 CZK
Dle dnešního kurzovního lístku ČNB
Cestování na Facebooku
Další odkazy
Statistika
  • 16016 návštěvníků celkem
  • 8 návštěvníků online