Vzdělávací projekt Svět kolem nás

Cesta na Nový Zéland diskuzní fórum

Příruční zavazadlo

Česká Republika
28. 08. 2013 v 13:35

Ahoj, prosim vás chtěla bych se zeptat, zda-li je možné si s sebou na palubu letadla vzít notebook a tablet.

Děkuji za odpověď

Austrálie
29. 08. 2013 v 4:17

Uplne bez problemu.

Nový Zéland
29. 08. 2013 v 8:33

Jop, a navíc si můžeš vzít noťas jen tak do ruky, nemusí být v příručním zavazadle takže ti v něm nebude zabírat místo :-)

Česká Republika
30. 08. 2013 v 8:19

Ahoj,,takže chápu správně když máme na palubu 7 kg príruční zavazadlo,,tak mužu mít i notebook nebo foták  navíc? nebo včetně tech 7 kilo? dekuji za odpovědi :-)

Česká Republika
30. 08. 2013 v 10:49

Tak to je super. Děkuji za odpověď.. :)

Nový Zéland
05. 09. 2013 v 11:36

Michal: nevím s kým letíte, ale koukám na stránky koreanair a mají tam v ekonomické třídě povolené zavazadlo do kabiny 12kg + 1 přídavné zavazadélko (laptop computer, briefcase (kufřík), handbag (kabelka). Takže ten foťák težko říct...

Mají to popsáno v záložce "at the airport" - "Baggage/Lost..." - "In the cabin" (hodila bych odkaz ale mají to nějaké divné)

Austrálie
08. 09. 2013 v 23:52

Kazda aerolinka ma jiny limity atd.. Nejlip se jich primo zeptat nebo se podivat na stranky.. Ale obecne s fotakem mimo bagl jsem nikdy nemel problem s zadnou aerolinkou... A to nemam uplne malej..

Nový Zéland
PavelS
09. 09. 2013 v 8:40

S Korean Air i Jetstarem jsem mel prirucni + notebook v tasce s dalsimi 7kg a fotak, nikdo se ani neotocil, ze by bylo neco spatne.. Jo a vlastne u obou spolecnosti jsem mel vlastne prekroceny limit kufru a taky to neresili, takze v klidu.. :-) 

Nový Zéland
20. 09. 2013 v 5:24

já sebou měl na palubě KoreanAir kufřík s notebookem, v tom jsem měl ještě narvaný nějaký knížky a dokumenty plus brašnu s foťákem a nebyl žádný problém :)

Spojené státy
Nový příspěvek
antispam napiš číslici šest (a zapni si v prohlížeči Javascript!)
Přihlášení
Sponzorované odkazy
Kurz
Nový Zéland Aktuální kurz1 NZD = 14,803 CZK
Dle dnešního kurzovního lístku ČNB
Cestování na Facebooku
Další odkazy
Statistika
  • 16016 návštěvníků celkem
  • 7 návštěvníků online