Vzdělávací projekt Svět kolem nás

Cesta na Nový Zéland diskuzní fórum

Poslání jízdního kola z NZ do ČR

31. 07. 2013 v 11:27

Ahoj lidičky :))

...v červnu jsem přiletěl na NZ a po dlouhých úvahách jsem se rozhodl, že si koupím jízdní kolo.

Momentálně stojím před otázkou, zda investovat do nového kola a poslat ho po skončení pobytu do ČR, nebo se smířit s nějakým secondhandem. Mám zkušenost pouze s dvěmi prodejnami ojetých kol, ale ceny mě dost odradily v závislosti na stavu prodávaných kol.

Má někdo zkušenost s posláním kola z NZ do ČR? Popřípadě jak dlouho trvá doručení a jaká je finanční náročnost tohoto "balíčku"? Posílal jsem email společnosti DHL, ale zatím stále čekám na vyjádření...

...předem všem děkuji za odpověď a přeji spoustu úžasných zážitků v této pohádkové zemi :))

Peace

Unity

Love

Fun

Vojta
02. 08. 2013 v 10:10

proc to nezkusit prodat pres trademe,hele psal jsem si o tom s Panem Therem a psal ze kolo muzes vzit na zpatecni letenku pres korean ait jako klasicky zavazadlo pokud nema vic jak cca 25 kilo jen horsi ze pak uz si muzes vzit jen prirucni ale posilat zvlast kolo o tom jsem jeste nic nezjistoval

ahoj, momentalne je situace takova, pokud tedy to kolo poleti s vami:

1 s china airlines zdarma, pokud se se vsim ostatnim vejdete do vahoveho limitu

2. s korean air--bere se jako 1 kus zavazadla- zdarma, pripadne dalsi kus na odbaveni by mel byt 130usd/1 smer

3. s emirates to same co bod 1.

Ale vzdy byste to radsi mel nahlasit, aby to tam predem bylo uvedene v rezervaci. olda ther

Nový příspěvek
antispam napiš číslici šest (a zapni si v prohlížeči Javascript!)
Přihlášení
Sponzorované odkazy
Kurz
Nový Zéland Aktuální kurz1 NZD = 15,038 CZK
Dle dnešního kurzovního lístku ČNB
Cestování na Facebooku
Další odkazy
Statistika
  • 16016 návštěvníků celkem
  • 16 návštěvníků online