Vzdělávací projekt Svět kolem nás

Cesta na Nový Zéland diskuzní fórum

Práce na Zélandu bez pracovního víza

02. 01. 2014 v 8:49

Také bych poprosil nějaké kontakty na práci kde by to šlo bez WHS pokud někdo má. Jsem tu na turistu ale nastaly komplikace (oprava auta, zubní ošetření..) které nebyly zrovna levné a pojišťovna proplatí jen část.. Takže budu vděčnej za jakejkoli kontakt či radu kde vydělat pár peněz.. díky! fabos.oi@seznam.cz

Marie
07. 11. 2013 v 5:51

Ahojky, jsem tu už rok a prodlužuji o 3 měsíce a myslím že i to bude málo, chtěla bych tu zustat ještě na turistu, mate někdo zkušenosti? Doufám že to je bez problému, ale taky bych si ráda ještě něco vydělala, budu vděčná za kontakty na zaměstnavatele, kteří mě zaměstnají bez prac.povolení, IRD bude mit muj přítel který přijel později....díky moc, mariehavlikova1985@gmail.com

x
26. 10. 2013 v 2:16

nezbyde mi nic jinyho nez to skusit,evidentne nikdo nevi....

X
11. 10. 2013 v 6:19

NECO JAKO INSURANCE NUMBER V UK...?

X
11. 10. 2013 v 6:17

JE MOZNE SE VRACET NA NZ,A PRACOVAT NA STARE IRD,KTERE JSEM MEL U WORK AND HOLIDAY VISA?MAJI TEN DANOVY SYSTEM PROPOJENY STIM IMIGRACNIM?PROSTE PRIJEDES NA TURIST VISA A DELAS NA STARY IRD?.....

Djon
11. 10. 2013 v 4:02

No rekl bych ze pokud nemate IRD vetsinou je to vklidu jen vas zdani 40% tedy prvni tyden kdyz sem jeste nemel vyrizene IRD a uz sem pracoval tak to bylo takhle..

10. 10. 2013 v 18:16

Ahoj také bych chtěla poprosit o kontakty.Moc ,moc děkuji jakubikova.iveta@seznam.cz

06. 10. 2013 v 20:01

Mohu poprosit taky o kontakty na zaměstnavatele? Díky moc bezdecnyt@seznam.cz

04. 09. 2013 v 16:26

ahoj holky, mohla bych taky poprosit o kontakty kde zaměstnají přítele, který má jen turist vízum?

dolcaa@seznam.cz

Díky moc

Zu
30. 08. 2013 v 11:03

Nikdy nevíš kdy se do takové situace kdy budeš potřebovat pracovat bez víza taky dostaneš... Kromě toho! Do každé práce jsem šla s tím že tam odvedu dobrou práci a čechům tam udělám skvělou reklamu. Vždy to tak dopadlo a setkala jsem se spousty majitely orchardů, farem atd co mají čechy opravdu rádi a preferují nás více než francouze, němce, angličany, atd. Za celou dlouho dobu co jsem tam byla jsem se nikdy nesetkala s negativní reakcí na čechy. Ze zélandu vyhoštují nejen čechy ale i lidi z ostatních zemí. Nejsme tak strašný jak tvrdí spousty příspěvků v různých diskuzích, místo toho abysme na sebe byli hrdý, všude rozhlašujeme jakou máme špatnou povahu. Cestování zdar :)

Haní
14. 07. 2013 v 5:34

Každého věc, zda chce takhle riskovat a pracovat na něčí IRD číslo. Nedoporučuji to. Když vám na to přijdou a už i na to někomu přišli, tak zaplatíte dost velkou pokutu a ještě jste vyhoštěni ze země. Uděláte tím skvělou reklamu pro čechy. Nedivme se, že nás pak jako čechy někde nemají rádi! Holky měly více štěstí než rozumu. Uvědomte si, že NZ není jako ČR, vše je tady dost kontrolované. Ale rozhodněte se sami.

12. 07. 2013 v 2:21

zu a péťa: mohly byste mi prosím poslat kontakt nebo adresy (nebo všechno) na ty místa kde ste pracovaly na turistu? já mám WH a přítel nemá. Díky moc!! MMixik@gmail.com

Zu
05. 07. 2013 v 11:36

Je to možný,hodně těžký ale jde to!:-)

Tomáš
20. 06. 2013 v 12:04

Dekuji za odpovedi :-) Jeste bych se zeptal: Je tedy mozne pracovat i bez IRD karty nebo je nutnost tu kartu mit? Diky!

Zu
18. 06. 2013 v 13:21

Ahoj i já jsem pracovala na turistický vízum. Jak píše Péťa, někdomu to vadilo, někomu ne. Pracovala jsem takhle u čtyř zaměstnavatelů. Je to hodně o štěstí ale i o tom jak usilovně tu práci sháníš. Rozhodně je ale jednodušší jet s někým a pracovat společně s ním na jedno IRD

17. 06. 2013 v 17:27

ahoj,já sama jsem pracovala na Zélandu a na turistu.Měla jsem trochu větši problémy s hledánim ,protože někomu to vadilo a jinému-no problem for me.Pracovala jsem spolu s přítelem na jeho ird.Zéland jsem opustila 13.6 2013.

17. 06. 2013 v 13:57

Ahoj, chci se zeptat, jestli máte někdo nějaké zkušenosti s prací na Novém Zélandu na turistické vízum? Je to vůbec možné, dá Vám někdo práci? Jde o to, zě dostat Working holiday vízum už teď není možné, proto zjišťuji jiné možnosti.

Díky za odpovědi!

Nový příspěvek
antispam napiš číslici šest (a zapni si v prohlížeči Javascript!)
Přihlášení
Sponzorované odkazy
Kurz
Nový Zéland Aktuální kurz1 NZD = 15,187 CZK
Dle dnešního kurzovního lístku ČNB
Cestování na Facebooku
Další odkazy
Statistika
  • 16016 návštěvníků celkem
  • 16 návštěvníků online