Vzdělávací projekt Svět kolem nás

Cesta na Nový Zéland diskuzní fórum

Práce na Zélandu bez pracovního víza

17. 06. 2013 v 13:57

Ahoj, chci se zeptat, jestli máte někdo nějaké zkušenosti s prací na Novém Zélandu na turistické vízum? Je to vůbec možné, dá Vám někdo práci? Jde o to, zě dostat Working holiday vízum už teď není možné, proto zjišťuji jiné možnosti.

Díky za odpovědi!

17. 06. 2013 v 17:27

ahoj,já sama jsem pracovala na Zélandu a na turistu.Měla jsem trochu větši problémy s hledánim ,protože někomu to vadilo a jinému-no problem for me.Pracovala jsem spolu s přítelem na jeho ird.Zéland jsem opustila 13.6 2013.

Zu
18. 06. 2013 v 13:21

Ahoj i já jsem pracovala na turistický vízum. Jak píše Péťa, někdomu to vadilo, někomu ne. Pracovala jsem takhle u čtyř zaměstnavatelů. Je to hodně o štěstí ale i o tom jak usilovně tu práci sháníš. Rozhodně je ale jednodušší jet s někým a pracovat společně s ním na jedno IRD

Tomáš
20. 06. 2013 v 12:04

Dekuji za odpovedi :-) Jeste bych se zeptal: Je tedy mozne pracovat i bez IRD karty nebo je nutnost tu kartu mit? Diky!

Zu
05. 07. 2013 v 11:36

Je to možný,hodně těžký ale jde to!:-)

12. 07. 2013 v 2:21

zu a péťa: mohly byste mi prosím poslat kontakt nebo adresy (nebo všechno) na ty místa kde ste pracovaly na turistu? já mám WH a přítel nemá. Díky moc!! MMixik@gmail.com

Haní
14. 07. 2013 v 5:34

Každého věc, zda chce takhle riskovat a pracovat na něčí IRD číslo. Nedoporučuji to. Když vám na to přijdou a už i na to někomu přišli, tak zaplatíte dost velkou pokutu a ještě jste vyhoštěni ze země. Uděláte tím skvělou reklamu pro čechy. Nedivme se, že nás pak jako čechy někde nemají rádi! Holky měly více štěstí než rozumu. Uvědomte si, že NZ není jako ČR, vše je tady dost kontrolované. Ale rozhodněte se sami.

Zu
30. 08. 2013 v 11:03

Nikdy nevíš kdy se do takové situace kdy budeš potřebovat pracovat bez víza taky dostaneš... Kromě toho! Do každé práce jsem šla s tím že tam odvedu dobrou práci a čechům tam udělám skvělou reklamu. Vždy to tak dopadlo a setkala jsem se spousty majitely orchardů, farem atd co mají čechy opravdu rádi a preferují nás více než francouze, němce, angličany, atd. Za celou dlouho dobu co jsem tam byla jsem se nikdy nesetkala s negativní reakcí na čechy. Ze zélandu vyhoštují nejen čechy ale i lidi z ostatních zemí. Nejsme tak strašný jak tvrdí spousty příspěvků v různých diskuzích, místo toho abysme na sebe byli hrdý, všude rozhlašujeme jakou máme špatnou povahu. Cestování zdar :)

04. 09. 2013 v 16:26

ahoj holky, mohla bych taky poprosit o kontakty kde zaměstnají přítele, který má jen turist vízum?

dolcaa@seznam.cz

Díky moc

06. 10. 2013 v 20:01

Mohu poprosit taky o kontakty na zaměstnavatele? Díky moc bezdecnyt@seznam.cz

10. 10. 2013 v 18:16

Ahoj také bych chtěla poprosit o kontakty.Moc ,moc děkuji jakubikova.iveta@seznam.cz

Djon
11. 10. 2013 v 4:02

No rekl bych ze pokud nemate IRD vetsinou je to vklidu jen vas zdani 40% tedy prvni tyden kdyz sem jeste nemel vyrizene IRD a uz sem pracoval tak to bylo takhle..

X
11. 10. 2013 v 6:17

JE MOZNE SE VRACET NA NZ,A PRACOVAT NA STARE IRD,KTERE JSEM MEL U WORK AND HOLIDAY VISA?MAJI TEN DANOVY SYSTEM PROPOJENY STIM IMIGRACNIM?PROSTE PRIJEDES NA TURIST VISA A DELAS NA STARY IRD?.....

X
11. 10. 2013 v 6:19

NECO JAKO INSURANCE NUMBER V UK...?

x
26. 10. 2013 v 2:16

nezbyde mi nic jinyho nez to skusit,evidentne nikdo nevi....

Marie
07. 11. 2013 v 5:51

Ahojky, jsem tu už rok a prodlužuji o 3 měsíce a myslím že i to bude málo, chtěla bych tu zustat ještě na turistu, mate někdo zkušenosti? Doufám že to je bez problému, ale taky bych si ráda ještě něco vydělala, budu vděčná za kontakty na zaměstnavatele, kteří mě zaměstnají bez prac.povolení, IRD bude mit muj přítel který přijel později....díky moc, mariehavlikova1985@gmail.com

02. 01. 2014 v 8:49

Také bych poprosil nějaké kontakty na práci kde by to šlo bez WHS pokud někdo má. Jsem tu na turistu ale nastaly komplikace (oprava auta, zubní ošetření..) které nebyly zrovna levné a pojišťovna proplatí jen část.. Takže budu vděčnej za jakejkoli kontakt či radu kde vydělat pár peněz.. díky! fabos.oi@seznam.cz

lee123
20. 04. 2018 v 8:36

Established nike roshe hardware cycles cheap under armour which includes nike free Swobo's nike roshe run Sanchez($599) Have christian louboutin been under armour sale done christian louboutin shoes and as jordans for girls becoming nike outlet beginning amongst, Yet jordans for women have moncler women grown moncler outlet massively cheap jordan shoes desired within nike sneakers the last nike clearance few beats by dre decade beats by dre cheap even moncler coats more jordans for sale so over the past adidas store many cheap nike air max years. jordan 13 The nike air max motorcycle's nike free 5.0 string jordans for women playing nike free 5.0 top cheap beats by dre clothing to discount jerseys for sale a nike air max 90 wonderful beats by dre cheap rear cheap beats by dr dre end nike outlet cog, Is cheap under armour usually beats by dr dre bolted nike outlet toward heart. nike huarache There's not any nba jerseys freewheel, nike free 5.0 ' nike roshe run derailleur, Yeezy While the air max four tires generally nike roshe run resorting the jordans for cheap pedals.

AP APFirst adidas yeezy Decents louboutin outlet pro nike air max 2017 Brad Ludden because pointing nike air max to Gypsum, mens nike air max Colo, nike outlet Navigates beats earphones by simply nike basketball shoes rapids Michael Kors Sale to jordan 11 wanderers nike factory store coding and air max programming nike air max examples beats by dre on sale coping beats by dre studio with kayak Michael Kors Jet Set Tote using air max 95 the denver denver under armour discount waterway christian louboutin outlet in nike air max 2017 Radium, mens nike air max Colo, nike free July 25, 2007. nike outlet The cheap beats headphones assumption under armour shoes of air max 1 First Yeezy Adidas Descents Michael Kors Purse Sale is retro jordans produce cancerous beats by dre people nike shoes for men a womens nike air max sense nike air max 90 empowerment more an cheap jordan shoes individual's cancer. nike air max The Yeezy Boost 350 diet nike air max 2017 plan, Created for Yeezy Shoes those nike clearance 18 nike roshe or air max 90 more, cheap nike air max Rrs nike store really a extended jordan 6 team nike store provides adidas outlet patients nike roshe an cheap beats opportunity beats headphones cheap to christian louboutin shoes share nike shoes for women those nike clearance things that mens nike air max these beats headphones people louboutin shoes enduring nike free run and Michael Kors Handbags On Sale also air max 90 handle nike huarache an christian louboutin outlet additional beats by dre on sale horrifying jordans for sale hurdle, Hurrying nike factory store rapids nike air max 90 inside the kayak. air jordan

That nike store may Lululemon nonetheless retro jordans should moncler jackets do beats headphones is truly beats by dre studio conserve nike free run the cheap beats by dre price nike free run using nike shoes for men look nike outlet availabilities as well cheap beats get in under armour discount touch nike sneakers with jordan 11 the adidas originals company's nike cleats organisation nike huarache considerable air max 1 selling earnings louboutin shoes in beats by dre sale gradually adidas superstar worldwide nike shoes for women location. air max It is additionally have beats earphones to nike roshe have fight christian louboutin tough air max fight air max 1 caused nike shoes outside nike outlet of behemoths Adidas Yeezy Boost 350 Nike nike air max 90 and cheap jordans as beats by dre cheap well as nike basketball shoes Adidas, Possess moncler sale both some time nike shoes for women ago nike sneakers shown nike boots pilates nike air max 95 wrinkles. air max In most nike roshe run cases, Finest mens nike air max impediment christian louboutin sale for moncler men any nike roshe Canadian vendor jordans for cheap converting into nike sneakers an retro jordans globally nike outlet perceived nike roshe run variety christian louboutin on beats by dre wireless the quality moncler sale of beats by dre phones or Yeezy Boost 350 Price perhaps jordan shoes a nike outlet Four jordan 13 changing gardening new jordans seasons nike clearance areas beats by dre sale in Adidas Yeezy For Sale considered beats headphones cheap the beats by dr dre peril cheap beats headphones with nike free run the beats headphones on sale takeover nike free 5.0 written nike basketball shoes by nike store the under armour outlet such air max an example nike cleats the big boys. nike basketball shoes

Denver jordan 6 denver young ladies jordan shoes Lacrosse beats earbuds acquaintance new jordans us web design air max 1 manager nike huarache Kevin nike air max Mortimer beats headphones on sale cited nike roshe run the cheap jordan shoes game cheap basketball jerseys keeps growing"Consistently" nike air max 90 co, And beats by dre wireless in nike store particular air max 95 the nike air max actual cheap nike air max internet nike free women's edge. He air max 90 motor air max 90 coaches any jordan 13 Grandview nike air max 95 graduation beats earbuds females lacrosse business air max into Michael Kors Handbags Aurora, cheap beats headphones With nike shoes for men bending jordans for sale in air max 95 dimensions beats solo in recent under armour shoes times. beats solo Your dog cheap beats by dr dre is actually increasing nike air max a third"m" nike huarache Number team beats headphones of nike clearance developers moncler coats to improve nike store the flood, He nike roshe run explained, air max 1

I beats earphones eventually adidas stan smith do nike free run suss womens nike air max information baseball jerseys abas nike boots well Michael Kors Jet Set Diaper Bag as nike roshe that nike cleats the nike shoes finished nike free products nike shoes at jordan 5 issue nike shoes is nike free run their nike air max new lebron nike air max 90 trademark boot. nike roshe run For nike free run you to nike outlet say, womens nike air max Now nike air max 95 i Adidas Yeezy am jordan 11 a pitfall nike store with this. nike store I'm nike air max 90 also cheap beats by dre for nike basketball shoes no Michael Kors Jet Set Bag reason nike air max 90 the jordan 12 market you work under armour womens shoes in nike roshe run for nike shoes for men electronic nike store cigarettes. beats by dr dre The advertising jordans for sale starts air max with louboutin outlet a cheap beats number cheap jordans of people nike boots getting nike factory store initially beats solo birth cheap jordans and jordan 13 obtaining air max 95 wearing Michael Kors On Sale having shirts. air max "It's rarely air max ended up nike factory store being nike store the particular cheap nike air max sneakers, nike cleats Tells under armour outlet any voiceover. beats headphones on sale "It's for jordan shoes ages nike roshe been, Cheap Michael Kors Bags And nike outlet will nike shoes also be cheap nike air max about, Men and louboutin shoes women nike roshe run Michael Kors Purses On Sale with them, nike free Generally nike roshe run two Michael Kors Diaper Bag minute nike air max 95 place, christian louboutin sale Usually"In nike roshe a position, beats by dre studio Will jordans for girls launch nike free 5.0 this realisation nike boots originate right nike shoes from social nike boots routes christian louboutin shoes and nike air max 2017 choose Michael Kors Bags Sale electronic nike free run digital nike air max 90 camera entertainment is out of nike factory store Saucony, nike air max And is beats by dre on sale the Michael Kors Bags Outlet main moncler jacket particular beats earbuds sports boot nike free run marketer's"Secure nike shoes your actual solid" nike air max 90 Schedule womens nike air max aimed toward nike shoes for men forging nike roshe a nike shoes hitting beats by dre wireless the moncler outlet ground with can jogger potential Michael Kors Handbags Outlet client.

All post Michael Kors Jet Set Crossbody come Michael Kors Bags Online out considering beats headphones cheap that. It Adidas Yeezy 350 Boost seems nike air max 2017 that nike shoes for women a moncler men little jordan 11 writers sometimes make under armour sale views beats by dre sale where it jordans for women we Yeezy Boost live planning nike shoes to christian louboutin sale hide nike shoes thing. These details just nike cleats isn't nike air max really heading nike outlet just air max 95 about nike outlet anyplace. Only cheap jordans a few jordan 6 condition Adidas Yeezy Boost has nike shoes a Michael Kors Jet Set limitless getting mens nike air max spending plan. That womens nike air max middle custom jerseys of the in Michael Kors Handbags Sale addition to nike store low-level nike sneakers department nike shoes I nike store colleges cheap jerseys needs jordans for cheap men Michael Kors Diaper Bag Sale and nike store women, Insanely. They Michael Kors Bags don't nike air max 95 have moncler jackets the christian louboutin outlet available funds to jordans for girls visit excessive institutions over the cheap beats by dr dre nation Michael Kors Diaper Bag every nike shoes week.Of arriving Yeezy Boost 350 For Sale in nike shoes for women nevada, jordan shoes Folks air max 90 view under armour womens shoes collection new jordans get Michael Kors Bags On Sale afrustrated moncler women element of technique.

moncler jacket

Nový příspěvek
antispam napiš číslici šest (a zapni si v prohlížeči Javascript!)
Přihlášení
Sponzorované odkazy
Kurz
Nový Zéland Aktuální kurz1 NZD = 14,950 CZK
Dle dnešního kurzovního lístku ČNB
Cestování na Facebooku
Další odkazy
Statistika
  • 16016 návštěvníků celkem
  • 15 návštěvníků online