Vzdělávací projekt Svět kolem nás

Cesta na Nový Zéland diskuzní fórum

Prepravna batoziny - tip na spolocnost

26. 12. 2014 v 16:28

Zdravim,

Neviete niekto dat tip na spolocnost/firmu ktorou prepravit vacsie mnozstvo osobnych veci? V Januari sa stahujeme na Zeland, rozmyslal som nad prepravou formou EURpaliet, bolo by toho asi 4 az 6 paliet.

Dakujem

02. 01. 2015 v 21:44

Ahoj, bohužel nemám zkušenost s tímto, ale logická rada z mého pohledu, věci tam kde jsi prodej a na Zélandu si je kup, zatím co tu jsem. Jsem nenarazil na nic co bys v  ČR/SVK koupil a tady ne.

Ano je to tu všechno dražší, ale ten rozdíl ceny mezi SVK a Zélandem se ti srovná oproti ceně přepravy za 4-6 europalet. Jen můj názor. :-)

07. 01. 2015 v 4:31
tiez by som sa to vsetko snazila predat doma a ist sem len s kuframi plnych albumov a knih v slovencine. oblecenie- nakupis v sekacoch a nabytok,zariadenie za facku v garage sale. hoci pouzite,nemoderne,ale v ok stave(ceny od $1.00-$100).to podla mna staci kym sa nepostavite na vlastne nohy. jedny znamy sa sem stahovali z usa pred rokom a viem ze ked mi povedala cenu za container,tak mi vyrazilo dych.
gfr
09. 05. 2018 v 16:05
The Big Bang Sang Bleu gets its francophone surname from Replica Watches UK the magazine and contemporary design brand that Buchi founded in 2006. Replica hublot watches The watch makes an immediate impression with its sharply beveled lines Replica tag heuer watches and hexagonal bezel conferring a highly geometric, three-dimensional look, a key aesthetic in the tattoo art of Buchi, whose celebrity clients include Swiss replica Watches Kanye West and Adam Lambert.
Nový příspěvek
antispam napiš číslici šest (a zapni si v prohlížeči Javascript!)
Přihlášení
Sponzorované odkazy
Kurz
Nový Zéland Aktuální kurz1 NZD = 15,411 CZK
Dle dnešního kurzovního lístku ČNB
Cestování na Facebooku
Další odkazy
Statistika
  • 16016 návštěvníků celkem
  • 11 návštěvníků online