Vzdělávací projekt Svět kolem nás

Cesta na Nový Zéland diskuzní fórum

AUCKLAND = NABÍZÍM UBYTOVÁNÍ

11. 11. 2014 v 21:06

DLOUHODOBÉ - KRÁTKODOBÉ  UBYTOVÁNÍ AUCKLAND
OD  1. Prosince 2014

Zdravím cestovatelé!

Nabízím krátkodobé i dlouhodobé ubytování na North Shore - Birkenhead, 10km od centrální části Aucklandu. Ubytování se nachází v klidné lokalitě, vhodné zejména pro cestovatele co nevyhledávají backpacker, mají rádi soukromí, upřednostńují čisté, rodinné prostředí, uvítají poradenství do začátku a nemají dostatečné finanční prostředky na ubytování v hotelu, hostelu.

Bydlíme s přítelem v domě 3+1, 2koupelny. K dispozici Vám bude pokoj vybavený dvoulůžkovou postelí se samostatnou koupelnou, lednicí. Kuchyň je společná , prostorná. K dispozici wifi, pračka.

Cena dohodou podle nocí kolik se u nás rozhodnete strávit  a podle služeb, přibližně se ceny ubytování pohybují kolem 25-35NZD/osoba/noc. Nebo 180NZD/osoba, 260NZD/pár v případě ubytování na týden a více.

Po domluvě Vás za poplatek mohu vyzvednout na letišti nebo v centru na Queen street, Britomart, Transport center. Mohu Vám pronajmout  jedno auto nebo kolo na vyřízení IRD, účtu a jiných potřebných věcí.

S dotazy se prosím neváhejte obrátit na:

Lucie
 email: ubytovani.auckland@gmail.com
tel..: 021 081 255 42

Těším se brzy naviděnou.

denda
14. 11. 2014 v 20:10

Tak tohle je přesně obvyklej pojeb na lidi co přijedou na NZ - 130-160 nzd je běžnej nájem za pokoj pro dva lidi na týden, 260 dolarů za dva lidi za pokoj? - to si děláš fakt srandu Lucie!  Lucie Nováková - typickej příklad emigranta co jenom podělává lidi co ještě vůbec neví jak to na NZ chodí. Už jsem o slyšela min. od 3 dalších lidí. Dejte si na tyhle lidi pořádnýho majzla!

14. 11. 2014 v 21:19

Prosimte co je na tom za pojeb? Jasne ti pise kolik to stoji a co za to dostanes. Jesti je to drahy nebo ne to at uz si kazdy prebere.

14. 11. 2014 v 22:43

To denda: Opravdu to pojeb neni - ceny se v North shoru pohybuji od 150 dolaru vys klidne az na 250 dolaru/osoba v zavislosti na lokalite, kvalite ubytovani atd. Navic jako kratkodobe ubytovani je to nad zlato - cena je stejna jako v dorm room v backpackeru a pritom mas pro sebe pokoj, navic te jen tak nekdo na kratkou dobu neubytuje. Lucii Novakovou sice neznam, ale verim, ze kdyz nekdo prijede do AKL tak by to mohl uvitat, sam jsem podobnou vec zazil.

15. 11. 2014 v 8:20

Mně se teda příspěvek Lucie taky moc nelíbí, protože tím zaspamovala asi 4 další příspěvky, ale musím se jí zastat. Nevím jak v Aucklandu, ale ve Wellingtonu je 260NZD/týden normální věc. A jak píše PetusP, krátkodobé ubytování bývá ještě dražší.

Jinak doufám, že z toho budeš platit daně ;-)

tomas
15. 11. 2014 v 8:50

Za 14 měsíců na NZ jsem nikdy neplatil víc než 105$ nzd za týden a měl jsem s přítelkyní pokoj přímo u pláže, vlastní bungalov s vybavením (tv, wifi, koupelka, lednička, ) a tři měsíce k dispozici obří pokoj s vlastním vchodem a dokonce i výřivkou k používání. A myslím si že 260$ za týden je trošku moc.... 

15. 11. 2014 v 9:25

Tomas: Bohuzel nevim jake jsou tve zkusenosti s zitim v Aucklandu, ale 180/240 $ neni nic prehnaneho. Ano, je to vice nez kolik jsem platil v Manukau. Jinak pro srovnani, noc v kempu, kde mas jednotku pro 2 za 50$ o velikosti 3x4 metry, popripade 18$/os/noc ve stanu...

Jency: tak kdyz nekdo zalozi novy topic "Ubytovani v Aucklandu" misto toho aby si precetl prispevky predchozi, tak pak neni moc co vycitat Lucii, ale tem lidem, kteri nejdriv neco napisou, nez si prectou prispevky okolo

15. 11. 2014 v 9:28

Nechapu proc to tady nekdo kritizuje a vubec Lucku nezna,nikdy ubytovani nevidel a o cenach v Aucklandu nema vupec poneti.Ja uz tady 14 let bydlim  a za poslednich par ;let sli ceny vseho pekne nahoru.Standartni zableseny backpacker se kolem $130 na tyden.

Nový příspěvek
antispam napiš číslici šest (a zapni si v prohlížeči Javascript!)
Přihlášení
Sponzorované odkazy
Kurz
Nový Zéland Aktuální kurz1 NZD = 15,135 CZK
Dle dnešního kurzovního lístku ČNB
Cestování na Facebooku
Další odkazy
Statistika
  • 16016 návštěvníků celkem
  • 7 návštěvníků online