Vzdělávací projekt Svět kolem nás

Cesta na Nový Zéland diskuzní fórum

odcizení dokladů

20. 07. 2014 v 7:23

Ahojte,

dnes se mi stala nepříjemná věc. Byl jsem na bazénu v Christchurch, Papanui, od 1:00pm do 2:30pm, kde mě byla odcizena peněženka a mobilní telefon. Věc jsem ihned ohlásil na recepci s tím, že budou kontaktovat policii. V peněžence jsem neměl finanční hotovost, ale měl jsem tam občanský průkaz, řidičský průkaz a debetní karty. Hned jsem si tyto karty zablokoval. Cestovní pas mám a také mezinárodní řidičák.
Ted se chci zeptat, jak mám postupovat s odcizením občanského průkazu a řidičského průkazu? Na koho bych se měl obrátit? Vizum mě končí 13.12.2014 a do té doby bych tu chtěl zůstat.

diky za radu

denda
21. 07. 2014 v 9:42

Měl by sis zaletět do místa svého trvalého bydliště a tam vše nahlásit, vyřídit si nové doklady a pak se vrátit zpět na NZ, je to tvoje povinnost a zákon.

22. 07. 2014 v 8:43

Delat si prdel z lidi to by ti slo, namisto ztraty casu stacilo 5 sekund googlit:

http://www.mesec.cz/clanky/co-delat-pri-ztrate-dokladu-v-zahranici/

XXVB
09. 05. 2018 v 15:49

The Big Bang Sang Bleu gets its francophone surname from Replica Watches UK the magazine and contemporary design brand that Buchi founded in 2006. Replica hublot watches The watch makes an immediate impression with its sharply beveled lines Replica tag heuer watches and hexagonal bezel conferring a highly geometric, three-dimensional look, a key aesthetic in the tattoo art of Buchi, whose celebrity clients include Swiss replica Watches Kanye West and Adam Lambert. 

Nový příspěvek
antispam napiš číslici šest (a zapni si v prohlížeči Javascript!)
Přihlášení
Sponzorované odkazy
Kurz
Nový Zéland Aktuální kurz1 NZD = 14,913 CZK
Dle dnešního kurzovního lístku ČNB
Cestování na Facebooku
Další odkazy
Statistika
  • 16016 návštěvníků celkem
  • 14 návštěvníků online