Vzdělávací projekt Svět kolem nás

Cesta na Nový Zéland diskuzní fórum

Doočkování třetí dávky proti žloutence na NZ. Máte někdo zkušenost kde a za kolik?

05. 06. 2014 v 9:13

Stačí navštívit jakoukoliv ordinaci doktorů (třeba The Doctors), zaregistrovat se za poplatek. Oni Ti vakcínu dle očkovacího průkazu seženou (pokud ji nebudou mít na skladě) a objednají Tě. Nic na tom není. Bude Tě to stát do 150 NZD.

Petr
05. 06. 2014 v 8:37

Ahoj Jitko,

jsem v Hastings a resim stejny problem, muzes mi prosimte napsat email kterou kliniku jsi navstivila za timto ucelem a nejake podrobnosti? Vakcinu jsi koupila primo tam? Diky

email: poldik91@seznam.cz

26. 05. 2014 v 11:24

Zdar, my si nechavali 3. vakcinu pichat v Hastings v nejaky soukromy klinice. vyslo nas to na 80$. Kdyz jsme se domlouvali se sestrickou, tak rikala, ze budeme platit jeste 18$ poplatek, ale ten nam nakonec neuctovali

04. 05. 2014 v 13:13

Mám stejný dotaz. Nemá někdo tip, kde se nechat očkovat v Christchurch? Něco jsem vygooglil, ale většinou tam nemají ceny a když už mají, nevím co z těch poplatků, mimo vakcínu samotnou, se mě týká.

guest
04. 05. 2014 v 9:56

haha, radsi do sebe nic nepichej, vetsina ockovani ti k nicemu nepomuze, ba naopak celkove oslabi imunitu a to nemluve o tom, co se muze stat. Tak me kuprikladu  pichli ockovani proti tetanu vid, pred odjezdem na zeland. Vysledek ? vysoce aktivni revmatoidni artritida, muj imunitni system zacal poskozovat moje klouby a to dokaze docela rychle. doktori a veda? nevylecitelne, nevime co to zpusobuje, dozivotni lecba imunosupresivy a podobnymi svinstvi kdy se nakonec budete lecit na neco jineho. to vis uz do me nikdy nikdo nic nepichne, tudle sracku o nevylecitelnosti jim uz  taky nekoupim, resim si to po svym a mam uspech. zdravi pacient = mrtvy pacient = zadne penize. 

03. 05. 2014 v 15:03

Hlavne nechodte k Travel doktorovi...

03. 05. 2014 v 13:47

Daval jsem si 3 davku v Blenheimu. Vyslo to cenove stejne (mozna o stovku levneji) nez u nas. Vem si sebou ockovaci prukaz.

Nový příspěvek
antispam napiš číslici šest (a zapni si v prohlížeči Javascript!)
Přihlášení
Sponzorované odkazy
Kurz
Nový Zéland Aktuální kurz1 NZD = 15,203 CZK
Dle dnešního kurzovního lístku ČNB
Cestování na Facebooku
Další odkazy
Statistika
  • 16016 návštěvníků celkem
  • 20 návštěvníků online