Vzdělávací projekt Svět kolem nás

Cesta na Nový Zéland diskuzní fórum

Přednáška - Nový Zéland - Working holiday

Nový Zéland
01. 05. 2014 v 9:00

Ahoj, zjišťuji, kolik lidí by mělo zájem o přednášku o životě na NZ v programu Working holiday. Více info v události na Facebooku (viz odkaz).

https://www.facebook.com/events/630159917077432/630160280410729/?notif_t=like

Kdyby někdo neměl Facebook:

- přednáška zaměřená na cestovatele , kteří si úspěšně zažádali o místo v programu Pracovní prázdniny na Novém Zélandě - WHS Nový Zéland a chystají se strávit několik příštích měsíců v této krásné zemi
- užitečné informace mohou získat i ti, kteří zatím o cestě na Nový Zéland pouze uvažují

Ahoj, 
jmenuji se Honza Linka a 17.května 2014 tomu bude 15 měsíců, co jsem na Novém Zélandě v programu Working holiday (pracovní prázdniny).
Na NZ jsem zažil spoustu nezapomenutelných okamžiků a to jak těch příjemných i nepříjemných. V konečném součtu považuji svoji cestu na NZ za úspěšnou a nečekal jsem, že zde budu tak dlouho a že se mi podaří navštívit Austrálii i Cookovy ostrovy.
Rád bych se podělil o své zkušenosti, které jsem za tuto dobu na NZ získal, ale aby byl přednáška co nejvíce objektivní, tak se chci podělit i o zkušenosti dalších cestovatelů, které jsem na NZ potkal.
Přednáška by se zaobírala hlavně zodpovězením často kladených dotazů a bližším seznámením života na NZ.

V tuto chvíli se zatím pouze snažím zjistit, zda-li to má cenu a měl vůbec někdo o něco takového zájem, popřípadě v jakém počtu.

Program přednášky (pracovní verze):
1) Co si zařídit před odjezdem
2) Co si zařídit po příletu
3) Koupě auta - problematika, kde koupit, co je potřeba
4) Hledání práce - problematika, rozpis sezonních prací, kolik se dá vydělat, zkušenosti
5) Pobyt na NZ - nakupování, kempování, doprava, povaha místních lidí, Wwoofing, kolik co stojí. atd.
6) Výlet na jednu z oblíbených destinací - Cookovy ostrovy/Tonga/Samoa/Vanuatu/Fidži
7) a další - prodloužení víz, stopover, atd.

Kdy? - V rozmezí od 23.6. - 6.7.2014 
Kde? - Pro tuto otázku vkládám anketu
Za kolik? - Vstupné 50 Kč

Spojené státy
Nový příspěvek
antispam napiš číslici šest (a zapni si v prohlížeči Javascript!)
Přihlášení
Sponzorované odkazy
Kurz
Nový Zéland Aktuální kurz1 NZD = 14,858 CZK
Dle dnešního kurzovního lístku ČNB
Cestování na Facebooku
Další odkazy
Statistika
  • 16016 návštěvníků celkem
  • 9 návštěvníků online