Vzdělávací projekt Svět kolem nás

Cesta na Nový Zéland diskuzní fórum

Doprava věcí z ČR - odměna jistá

14. 04. 2014 v 6:58

Čaute, hledám někoho, kdo letí v blízké době na zéland a měl by v kufru místo pro několik kusů sportovního vybavení, dohromady cca 3kg. Chtěl jsem k tomu zneužít známé, ale ti letí nakonec až v září, tak zkouším touto cestou. Samozřejmě to nechci zadarmo a kdyby to pro vás znamenalo extra luggage, klidně na něj přispěju, nějak se domluvíme. :)

Díky, Pepa
pepayo@seznam.cz

14. 04. 2014 v 9:46

Neni lepsi to poslat postou? 2kg balik za 500 je tu za necely tyden. Pokud to teda nemas nejaky moc rozmerny, zalezi co chces :)

14. 04. 2014 v 15:33

Co jsem zjišťoval, tak je rozdíl mezi balíkem do 2kg a nad 2kg...malý balíky jsou tu fakt do týdne, ale na balík (cca 5kg) poslanej v půlce ledna čekám doteď :) ještě by to šlo poslat expres, ale to bych se nedoplatil...tak to zkouším touto cestou...

06. 05. 2014 v 1:30
Cauky..,taky mam prosbu,zda by byl nekdo ochoten koupit a dovezt 3x NUGETA arasidova od figara mam pocit,ze to je. Klasicka ceska nugeta :-). Mohu poskytnout prenocavani v Akl. Diky moc. Spuntajs@gmail.com
24. 06. 2014 v 9:24

Ahoj nám balík odeslanej v lednu přišel na NZ koncem května :-)

Jinak jsem si nechával posílat noťase, balík měl něco přes tři kila, bylo to posílaný expres a byl tu za šest pracovních dní. Cena 3000 Kč.

S touto odpovědí jdu asi trochu pozdě, ale třeba někdo v budoucnu bude mít podobný dotaz :-)

28. 06. 2014 v 1:32

Cau chci se zeptat na na ten notas. Posilal jsi v original baleni. Na kolik byl pojisten a nejaky problem s celniky na NZ? Posilal jsi Ceskou postou?

Dik

vgft
10. 05. 2018 v 10:06

Of course, the wildly unconventional time Replica Rolex display of the Hublot Big Bang Sang Bleu necessitated a substantial overhaul Replica Watch of Hublots manufacture Unico caliber, which stripped it of its integrated chronograph function and added the three skeletonized, Replica Breitling Watches octagonal disks for the time indication

Nový příspěvek
antispam napiš číslici šest (a zapni si v prohlížeči Javascript!)
Přihlášení
Sponzorované odkazy
Kurz
Nový Zéland Aktuální kurz1 NZD = 14,913 CZK
Dle dnešního kurzovního lístku ČNB
Cestování na Facebooku
Další odkazy
Statistika
  • 16016 návštěvníků celkem
  • 22 návštěvníků online