Vzdělávací projekt Svět kolem nás

Cesta na Nový Zéland diskuzní fórum

Doprava věcí z ČR - odměna jistá

Nový Zéland
14. 04. 2014 v 6:58

Čaute, hledám někoho, kdo letí v blízké době na zéland a měl by v kufru místo pro několik kusů sportovního vybavení, dohromady cca 3kg. Chtěl jsem k tomu zneužít známé, ale ti letí nakonec až v září, tak zkouším touto cestou. Samozřejmě to nechci zadarmo a kdyby to pro vás znamenalo extra luggage, klidně na něj přispěju, nějak se domluvíme. :)

Díky, Pepa
pepayo@seznam.cz

Nový Zéland
14. 04. 2014 v 9:46

Neni lepsi to poslat postou? 2kg balik za 500 je tu za necely tyden. Pokud to teda nemas nejaky moc rozmerny, zalezi co chces :)

Nový Zéland
14. 04. 2014 v 15:33

Co jsem zjišťoval, tak je rozdíl mezi balíkem do 2kg a nad 2kg...malý balíky jsou tu fakt do týdne, ale na balík (cca 5kg) poslanej v půlce ledna čekám doteď :) ještě by to šlo poslat expres, ale to bych se nedoplatil...tak to zkouším touto cestou...

Nový Zéland
06. 05. 2014 v 1:30
Cauky..,taky mam prosbu,zda by byl nekdo ochoten koupit a dovezt 3x NUGETA arasidova od figara mam pocit,ze to je. Klasicka ceska nugeta :-). Mohu poskytnout prenocavani v Akl. Diky moc. Spuntajs@gmail.com
Nový Zéland
24. 06. 2014 v 9:24

Ahoj nám balík odeslanej v lednu přišel na NZ koncem května :-)

Jinak jsem si nechával posílat noťase, balík měl něco přes tři kila, bylo to posílaný expres a byl tu za šest pracovních dní. Cena 3000 Kč.

S touto odpovědí jdu asi trochu pozdě, ale třeba někdo v budoucnu bude mít podobný dotaz :-)

Nový Zéland
28. 06. 2014 v 1:32

Cau chci se zeptat na na ten notas. Posilal jsi v original baleni. Na kolik byl pojisten a nejaky problem s celniky na NZ? Posilal jsi Ceskou postou?

Dik

Spojené státy
Nový příspěvek
antispam napiš číslici šest (a zapni si v prohlížeči Javascript!)
Přihlášení
Sponzorované odkazy
Kurz
Nový Zéland Aktuální kurz1 NZD = 14,820 CZK
Dle dnešního kurzovního lístku ČNB
Cestování na Facebooku
Další odkazy
Statistika
  • 16016 návštěvníků celkem
  • 7 návštěvníků online