Vzdělávací projekt Svět kolem nás

Cesta na Nový Zéland diskuzní fórum

Volání domů z NZ

27. 06. 2013 v 9:17

Tak nakonec se mi povedla asi nejlepší varianta : - vyřídil jsem si paušál u telecomu (není podmínkou karty) , tam jsem si aktivoval předplacenou kartu k paušálu - předplatil jsem ji základně 5 NZD přímo kartou na pobočce. Tzn. teďka stačí zavolat na jimi uvedené číslo, tam zadat číslo kam chci volat včetně volačky do čr a volám na pevnou linku do ČR za 10 centů minuta, tudíž za 6 NZD je hodina volání do České republiky na pevnou. Paušál jsem vyřídil tady v AUC v telecomu na queen street - je tam v pohodě týpek jmenuje se Eden. Předplacenka se jmenuje Yabba Calling card. 

10. 06. 2013 v 3:12

Já používám českého VoIP operátora přes PC (program X-lite) za cca 0,80 Kč za minutu na mobil - je samozřejmě potřeba internet.

Sedy
09. 06. 2013 v 11:04

Určitě se vyplatí vzít SIM z ČR, konkrétně Vodafone, je tady 50kč spojovací poplatek na 20 minut a minuta stojí jako když voláš po ČR. Pokud někdo volá tobě, je to jen těch 50kč každých 20 minut.

Jinak jsem koukal že docela dobře vychází i když si tu koupíš kartu do budky, ale nevím jestli ty ceny platí i pro volání na mobily. Myslím že ceny byly něco kolem pár centů za minutu, cca 20-30 :)

Žáha na cestách
03. 06. 2013 v 10:05

Jako dva dolary za hodinu volání - to je bomba, ale nějak se mi to nezdá. Není v tom nějakej háček?

03. 06. 2013 v 9:14

Taky to zrovna řeším. Jestli dobře koukám, tak mi za 2 doláče upadne hlava.

http://www.vodafone.co.nz/overseas-calling-rate/

Up to 60 minutes $2.00 / 60 minutes (Mobile to landline)

Po první hodině pak už $1.43 / minute

Sandra
02. 06. 2013 v 5:33

Mezinárodní hovory od vodafone za 3 dolary hodina. Jen na pevnou linku do čech. Kamarád takhle volá domů, já to nezkoušela, tak si to radši ověř.

31. 05. 2013 v 18:15

Ahoj všem, chtěl jsem se zeptat - jak voláte domů do ČR? Jde mi o nějakou normální variantu mimo skype, nikde jsem zatím nenašel, kolik stojí volání do Čech. Vyplatí se sebou vzít českou simku a volat klasicky, nebo máte někdo vyšpelenou nějakou dobrou variantu přímo na NZ? Díky za dobrý tipy

Nový příspěvek
antispam napiš číslici šest (a zapni si v prohlížeči Javascript!)
Přihlášení
Sponzorované odkazy
Kurz
Nový Zéland Aktuální kurz1 NZD = 15,528 CZK
Dle dnešního kurzovního lístku ČNB
Cestování na Facebooku
Další odkazy
Statistika
  • 16016 návštěvníků celkem
  • 26 návštěvníků online