Vzdělávací projekt Svět kolem nás

Cesta na Nový Zéland diskuzní fórum

Jak se to na NZ se zásuvkami?

12. 04. 2014 v 9:34

Nám se třeba podělal, takže jsem jel do warehousu. Od číňana bych asi taky nekoupil, ale to záleží na vkusu každého soudruha. Viděl jsem i pár drátů píchlých do zasůvky a pospojovany s českou prodlužkou, holt někteří Češi šetří kde můžou.

Jinak na ty multi adaptéry "bacha". On většinou ten co je pro AU/NZ (a USA, kde jsou ty nožičky jen rovně a ne pootočeny) má jen ty 2 vrchní nožičky (chybí 3., ale není potřeba, stejně jako náš nulák) a docela často se mi stávalo, jak ten adapter je těžký (zvlášť když jsem do něj zapojil ještě prodlužku), že mi to ze zásuvky vypadávalo. Ten za 14 bucks z warehousu drží jak přibitý :)

10. 04. 2014 v 18:03

Ahoj, je potřeba koupit adaptér pro Nový Zéland/Austrálii. Přes internet jsem ho sehnala kolem 300 Kč. Daniela

06. 04. 2014 v 12:23

A za 2 NZD jsem teda konvertor nevidel a i kdyby, sve elektricke spotrebice i sebe mam rad a radeji bych to nekupoval.

06. 04. 2014 v 12:21

Kde jste prosimvas vzali, ze je to drahy? Jako sorry ale za 14 dolaru mate ten sunt co je jen pro Evropa - NZ a zde

http://www.softcom.cz/eshop/cestovni-adapter-230v-pro-zahranici-pro-ceske-zasuvky_d84702.html

mate adapter SVET vs SVET at uz jedete kamkoliv a mate cokoliv, tak tohle vam to konvertuje, ale kupujte dal ten jednostrannej i v CR za 70 Kc, to je myslim levnejsi nez za 8 dolaru.

06. 04. 2014 v 8:46

Velmi se hodí česká prodlužovačka aspoň se třemi zásuvkami. Četl jsem doporučení na jednom blogu a opravdu jedna z nejdůležitějších věcí tady, zvlášť po kempech. Nabiješ všechno naráz. Adaptér, jak píšou kluci. Já teda raděj kupoval ve Warehousu za 14 NZD.

04. 04. 2014 v 5:57

tak tak každej číňan to prodává, snad za 8 babek sem jí kupoval

03. 04. 2014 v 15:12

Ahoj. Taky tu je nekde myslim clanek o zasuvkach, staci hledat.

Jinak - nekupuj v CR zadne adaptery, pokud sezenes, stoji to majlant. Koupis na NZ v kde jakem kramu (od pana Vietnamce po normal shopy s elektrem) v cene od 2NZD po snad 14NZD jsem videl. Ja koupil par u sikmookeho a vydrzely celou dobu.

Chtej adapter na Evropskou koncovku, budou dobre vedet a ochtne ti poradi.

Cheers...

03. 04. 2014 v 13:48

Ahoj, máte někdo zkušenost s tím, jako zásuvky mají na NZ? Případně jaký nástavec je třeba přikoupit. Nejde o maličkost, dneska má člověk od mobilu přes holící strojky a tablety spoustu elektroniky, tak abych jí tam mohla bez problémů použít. Díky za kažou odpověď

Peťa

Nový příspěvek
antispam napiš číslici šest (a zapni si v prohlížeči Javascript!)
Přihlášení
Sponzorované odkazy
Kurz
Nový Zéland Aktuální kurz1 NZD = 15,594 CZK
Dle dnešního kurzovního lístku ČNB
Cestování na Facebooku
Další odkazy
Statistika
  • 16016 návštěvníků celkem
  • 26 návštěvníků online