Vzdělávací projekt Svět kolem nás

Cesta na Nový Zéland diskuzní fórum

Nefunkční stránky imigračního

Česká Republika
01. 02. 2014 v 22:28

Asi před měsícem jsem chtěl nastudovat podmínky WHS v originále ale stránky byly nefunkční. Dnes to zkouším znovu a nejdou. Jsou nedostupné z ČR, nebo se na stránkách pracuje? Nebo mám špatný prohlížeč? Stránka někdy načte, ale odkazy nebo registrace už jsou nefunkční. Díky

http://www.immigration.govt.nz/migrant/stream/work/workingholiday/czechwhs.htm

Česká Republika
01. 02. 2014 v 23:41

Stránky jsou funkční i z Česka, nebo mě to aspoň jde. Problémem je pro letošek vyčerpaná kvóta! Proto Ti nejede ten link. Až se spustí nová (1. března) tak bude fungovat. A pokud máš o WHS zájem, neváhej ... pravidelně bývají vyčerpaná do týdne. (Třeba i víza do Kanady pro letošní rok byly v čudu za 5 hodin!!!)

Nový Zéland
02. 02. 2014 v 0:50

Ze jsou pryc pravidelne do tydne je samozrejme nesmysl. Loni byly pryc za mesic, predloni tusim nekdy v zari. Ale je fakt, ze to je kazdy rok rychleji a rychleji a letos to muze byt klidne i za tech par dni. Lidi co o Zelandu sni je spousta, bohuzel neni to vzdy jen pohadka, jakou si lidi vysni.

Jinak je fakt, ze posledni zhruba mesic mi stranky z NZ obcas nejdou. Ruzne linky, ruzne sekce nebo cela domena. Ale pokud myslis konkretni link, tak to bude mozna jak pise Honza.

Nový Zéland
02. 02. 2014 v 3:30

Jde to opravdu rychle, nevim co se v CR deje.
treba viza do Kanady rok 2011 nevycerpano, 2012 v zari, 2013 vycerpano tusim nekdy v Dubnu, 2014 za 5 hodin. Takze je docela pravdepodobne, ze to bude to same s NZ vizama.

Česká Republika
02. 02. 2014 v 10:18

Vloni byl příjem nových žádostí zaražen kvůli velkému náporu už po týdnu. A jenom proto že na začátku zablokovali nějakých 400 kousků, které uvolnli cca v půlce dubna se dostalo i na ty co žádali později. Jinak by byla kvóta naplněná hned po tom týdnu. Pravidelně tedy ne, ale předpokládám že letos to bude mít ten samý průběh. Žadatelů je zkrátka víc než vydávaných víz, proto bych neváhal a žádal hned prvního března.

Česká Republika
Dominik
02. 02. 2014 v 16:38

Nežije někdo teď na Zélandu, potřeboval bych pár informací a sháním člověka který by nám na začátku pomohl zařídit účet,oběhat úřady a vše co je potřebné,zaplatím .)

Česká Republika
Jirka
05. 02. 2014 v 13:56

Taky mně ty stránky blbnou. Jednou to jde, za chvilku zas ne. Přitom ostatní stránky mi normálně fungují. Snad to poběží až budu vyplňovat žádost o vízum :/

Česká Republika

Myslim, ze loni by to pryc za tyden nebylo at uz by tam v systemu nejake chyby byly ci nebyly, nebo blokace mist, kazdopadne viza dosla cca koncem dubna, predloni vydrzela na konec srpna/zacatek cervence, rok predtim nekdy do prosince...letos, pokud bude kvota uvolnena rovnomerne a nespadnou jim stranky, tak bych tomu nedaval vice nez hodinu, protoze Kanade to pry trvalo asi 40 minut...ja osobne jsem myslel ze to bylo pryc za hruba 2 hodiny, ale pry max 40 minut.Mimochodem kvota 1200 mist na Nový Zéland se otevre letos nove az 5.3. v 10.00 jejich casu ,nikoliv 1.3.

Česká Republika
26. 02. 2014 v 22:54
Fungují vám stránky? Mně už teda druhý den protestují,na noťasu ani na jednom ze tří prohlížeči a ani na telefonu je nerozjedu,no moc z toho teď nadšený nejsem
Nový Zéland
26. 02. 2014 v 22:56

Me normalne funguji.

Česká Republika
27. 02. 2014 v 8:49
Na mobilu v práci zase fungují,zajímavé.Díky za postřeh
Spojené státy
Nový příspěvek
antispam napiš číslici šest (a zapni si v prohlížeči Javascript!)
Přihlášení
Sponzorované odkazy
Kurz
Nový Zéland Aktuální kurz1 NZD = 14,858 CZK
Dle dnešního kurzovního lístku ČNB
Cestování na Facebooku
Další odkazy
Statistika
  • 16016 návštěvníků celkem
  • 17 návštěvníků online