Vzdělávací projekt Svět kolem nás

Cesta na Nový Zéland diskuzní fórum

Proudloužení víza

24. 05. 2013 v 3:26

Ahoj všem,

rád bych si prodloužil pobyt na NZ o tři měsíce. Tak jsem zavolal na imigrační a milá paní mi sdělila, že pokud chci získat prodlužení musím minimálně tři měsíce pracovat na farmách nebo v sadu. 

Problém je, že jsem pracoval "jen" měsíc každej den. Tak si řikám, že kdybych pracoval plus mínus tři dny v týdnu tři měsíce, tak splňuju podmínky, což mi příjde úplně mimo a docela mě to nasralo. 

Máte někdo podobnou zkušenost s tím, že jste pracovali míň než tři měsíce v sadech a tak, a prodloužení jste stejně dostali?  

A jak k tomu přijde někdo, kdo pracoval rok jako kvalifokovaný pracovník a chce si tady ten pobyt prodloužit jen o tři měsíce? Cítím se ukřivděn:). 

Díky všem za odpovědi. 

25. 05. 2013 v 6:17

Tak proc si nezazadas o Work visa jako kvalifikovany pracovnik...?

26. 05. 2013 v 9:35
Bohuzel je to tak.., kamarad ty podminky nesplnoval, ale zkusil zazadat a bohuzel mu viza prodlouzeny nebyly.
26. 05. 2013 v 11:43

Dobrý den,

hledám mezi vámi české paraglidisty, kteří jsou pracovně v Austrálii a nebo na Novém Zélandu. Pokud někoho takového znáte, nebo sami na padáku létáte, ozvěte se mi na můj email:

petr.kuhn@seznam.cz

Krajánky zdraví Kutmen

27. 05. 2013 v 16:53

Kutmen zkus si smazat svůj příspěvek a přesunout ho do Ostatních nebo založ nové vlákno. Dík

27. 05. 2013 v 16:55

Kdo řešil to prodloužení chtěl bych se zeptat: Musíš tedy pracovat 90 dní v průběhu jednoho roku, na farmách a sadech? Jako dělník na stavbě se to nepočítá? Dík za info

Haní
16. 07. 2013 v 6:46

Ahoj, je to skutečně tak. Kdo nepracval 3 měsíce na farmě - v zemědělství - víza bohužel neprodlužují. Je to jejich podmínka.

Anet
17. 07. 2013 v 6:03

Ahojda pocita se i balicka ci nejaka factory?

Jirka
18. 07. 2013 v 20:00

Ahoj, ví někdo jak se to prokazuje? Na farmě/sadu mi dá zaměstnavatel nějaké potvrzení, nebo to zjistí dle přiděleného daňového (IRD) čísla? Abych věděl s čím jít za hodnou paní na imigrační. Díky

Nový příspěvek
antispam napiš číslici šest (a zapni si v prohlížeči Javascript!)
Přihlášení
Sponzorované odkazy
Kurz
Nový Zéland Aktuální kurz1 NZD = 14,843 CZK
Dle dnešního kurzovního lístku ČNB
Cestování na Facebooku
Další odkazy
Statistika
  • 16016 návštěvníků celkem
  • 9 návštěvníků online