Vzdělávací projekt Svět kolem nás

Cesta na Nový Zéland diskuzní fórum

Kreditní karta

22. 10. 2013 v 7:45

Díky hoši ,to jsem potřeboval vědet:) 

22. 10. 2013 v 6:18

Souhlas s Kloboukem. Debitni karta Visa funguje uplne vsude, i v Kanade (uz ji tam loni vynalezli, takze opravdu i tam). Nikdy jsem s ceskou Visa Debit kartou nemel problem, dokonce je ta nase lepsi, pac to ze je "Debit" na ni neni napsany (narozdil od tech vydanych v zahranici), takze muzes kdykoliv rict, ze mas kreditku a vsude ti ji vezmou, i tam, kde Debit karty neberou (ale takove jsem na NZ jeste nenasel). Bud uplne v klidu.

21. 10. 2013 v 21:33

Jestli si chces privezt kartu z ceska, tak jakakoliv takova se tady na NZ bude tvarit jako kreditni. Mysleno pri placeni v obchode. Pri placeni na internetu je to uplne jedno. Dulezity je abys mel od banky povoleny platby pres internet.

21. 10. 2013 v 21:02

Ahoj, 

zajima me jestli je na NZ nutná kreditní karta, nemyslím debitni kartu. Kamarad co je na WHS v Kanadě mi psal,ze si tam s klasickou(debitni)kartou moc neskrtne co se tyče rezervaci,zařízení paušálu atd. Je to tak i NZ? V CS mi řekli, ze je ta kreditka jakoby úvěrova karta,tak se mi do toho nechtělo,ale ted nevím jestli si ji nemám jeste zařídit,kvůli případným rezervacim letenek atd.. 

Za zkušené rady díky:) Vojta

Nový příspěvek
antispam napiš číslici šest (a zapni si v prohlížeči Javascript!)
Přihlášení
Sponzorované odkazy
Kurz
Nový Zéland Aktuální kurz1 NZD = 15,187 CZK
Dle dnešního kurzovního lístku ČNB
Cestování na Facebooku
Další odkazy
Statistika
  • 16016 návštěvníků celkem
  • 20 návštěvníků online