Vzdělávací projekt Svět kolem nás

Cesta na Nový Zéland diskuzní fórum

Doprava kufrů do Čr

jeste maly dovetek, singapur airlines na nadvahu taky drahy :-) v podstate kazdy dopravce, co ma weight concept, tj jsou zavazadla limitovana jen vahou, nikoliv kusy, tak je kazdy kilo navic hrozne drahy, kolem 50eur/1kg/1smer

ahoj, ja vam sice kufry ze zelandu neodvezu, ale zkusim poradit vsem obecne...pokud tech veci nepotrebujete poslat domu moc a nekomu se to vejde do standartniho limitu, tak je to jedno, s jakou leteckou spol ten clovek poleti....pokud ale tech veci na poslani domu je fakt hodne a jedna se treba o 20 kg, tak to uz pak tezko nekdo vezme v ramci standartniho limitu a v tom pripade je nejlepsi, aby to vzal nekdo, kdo ma letenku s korean air a leti z Aucklandu.

Protoze ...nadvaha u emirates draha, china airlines draha

u korean air pokud ten clovek bude mit sam 1ks 23kg nebo 1ks 32kg, tak druhy kus bude stat  130usd...pokud by ovsem mel sam nadvahu rozlozenou na 1ks23kg a 1ks 10kg, tak treti kus tusim stoji uz 250usd.

A poslat domu z AKL 23kg za 130usd+nejaky baksis je myslim slusna cena  a pochybuji, ze by to nejaka dopravni spolecnost prebyla navic i v te rychlosti prepravy.

Olda Ther/novy-zeland.biz

 

 

30. 01. 2014 v 4:16

Ahoj cestovatelé,

měli bychom velkou prosbu. Neletíte někdo během února, března do Čech? My sice ano, ale naplánovali jsme si ještě cestování přes Austrálii a Bali, takže bychom potřebovali nějakou cestou - nejlépe s někým poslat zavazadlo navíc...samozřejmě, že bychom náklady na přepravu zaplatili a určitě i něco navíc jako díky za vaši ochotu....:) my měli dopravu zavazadel domluvenou přes jednu dopravní společnost, ale zvrtlo se nám to a místo slibované levné ceny by to stálo majlant...:( takže teď řešíme, co se zavazadlama, když už jsme si i nakoupili různé věci domů...tak to nechceme zase všechno vyhodit... my odlétáme 20. února z Aucklandu.

Moc vám děkuji, jestli se ozvete!!! Strašně moc by nám to pomohlo...

 

zélandský mobil 0223184969

mail   ruzickovaterezka@gmail.com

 

Díky moc Tereza

 

Nový příspěvek
antispam napiš číslici šest (a zapni si v prohlížeči Javascript!)
Přihlášení
Sponzorované odkazy
Kurz
Nový Zéland Aktuální kurz1 NZD = 14,868 CZK
Dle dnešního kurzovního lístku ČNB
Cestování na Facebooku
Další odkazy
Statistika
  • 16016 návštěvníků celkem
  • 2 návštěvníci online