Prodám Subaru Legacy Stationwagon 1996, 4x4, 2.0, automat, benzín. V době prodeje bude mít najeto cca 244 000 km, bude po výměně oleje.
WOF do 14.9. a REGO do 17.9.
Spotřeba 8,5-10l/100km
Za půl roku jsem na něm najel víc než 13tis.km a neměl jsem s autem jedinej problém. Pouze jsem měnil brzdový destičky a kotouče z důvodu opotřebení. Auto je v dobrém stavu, má pár škrábanců a bouchnutí, ale u takhle starýho auta to neni nic neobvyklýho.
Jediná vada, je nefunkční kontrolka "Check engine", která se zobrazuje v podstatě pořád, ale nechtělo se mi dávat 100 dolarů za novou a při WOFce to nevadí, tak jsem to neřešil.
Více foto na požádání rád zašlu.
K autu přidám spoustu příslušenství jako matrace, karimatka, polštář, vařič, nádobí a kabely na dobíjení přes usb a na propojení rádia a mp3.
V autě se pohodlně vyspí jeden člověk, ale i ve dvou se dá.
Cena: 1790 NZD
K prodeji od začátku srpna, ideálně Auckland nebo po domluvě i jinde na severním ostrově.
NZ mobil: 021 08444 545 e-mail: Lukas.cafourek@centrum.cz

1 NZD = 12,258
CZK