Vzdělávací projekt Svět kolem nás

Cesta na Nový Zéland diskuzní fórum

Prodej Nissan Avenir 1994, kombi, 800 NZD

omluva
22. 07. 2013 v 10:24

Ježiš promiň, píšu sem do inzerce poprvé a nějak jsem to zblbnul. Naposledy jsem měl totiž otevřený tvůj inzerát a chtěl jsem sem napsat svůj nový. Ani nevim jak to smazat.

 

Subaru Legacy kombi 1997 - nová WOF, 2400NZD
22. 07. 2013 v 10:18

Ahoj, prodám Subaru Legacy

 

Rok výroby: 1997

Benzin 1.8l – přední náhon

Automat

Spotřeba kolem 9 l/100km

Stav tachometru: 174 tis km

WOF: leden/2014

REGO: srpen/2013 (prodloužím)

 

S autem jsem před 14 dny prošel WOF. Musel jsem koupit pouze jednu novou pneumatiku. Jinak jsem jezdil úplně bez problemů. Předchozí majitel jen dával nový alternátor, jinak taky žádný problem. Olej měněný před 6tis km. Interiér je velice zachovalý a pokud nemáte přes 2m, tak se tam dá vyspat i ve dvou lidech. Jediné co nefunguje, tak je anténa, nevysouvá se. Něco se ale naladit dá. Teď tam je radio na CD, ale špatně čte cdčka, tak před prodejem by bylo možné vyměnit za original na kazety + přidám adapter na připojední mp3. Kosmetické vady na předním i zadním nárazníku. Každopádně to auto mam rád...je to prostě SUBARU :)

Výbava: ABS, airbag, klimatizace, centrální zamykání, 4x elektrická okna, el. zrcátka

K prodeji ihned v Blenheimu a nebo popř. můžu dovézt i někam do okolí, max do Christchurch.

 

Cena 2400NZD ONO!

 

Pro více informací nebo fotek:

Jirka

email: jirkaf@gmail.com

tel: 0223905178

 

 

17. 07. 2013 v 11:48

Rády bychom prodaly Nissan Avenir z roku 1994, diesel, automat, najeto  195 000 km. Spotřeba 7l /100 km. Je to už starší tip, takže žádný extra komfort, ale na cestování uplně stačí. Přejely jsme celý Zealand tam a zpět a za celou dobu nebyly žádné  problémy. Je to už sice trochu veterán, ale pořád spolehlivý. Měnily jsme zadní brzdy, řemen na alternátoru. Jinak je vše v pořádku. Wof je platná do 4.10. 2013. Rego končí koncem července. K vyzvednutí poslední týden v červenci kdekoliv v Aucklandu. Cena je 800 NZD. Info na čísle  0220 95  88 41 , nebo emailová adresa baraforman@gmail.com . Fotky mohu zaslat e-mailem

 

Nový příspěvek
antispam napiš číslici šest (a zapni si v prohlížeči Javascript!)
Přihlášení
Sponzorované odkazy
Kurz
Nový Zéland Aktuální kurz1 NZD = 14,024 CZK
Dle dnešního kurzovního lístku ČNB
Cestování na Facebooku
Další odkazy