Vzdělávací projekt Svět kolem nás

Cesta na Nový Zéland diskuzní fórum

Co vám na fóru vadí a chtěli byste to změnit (návrhy na úpravu)

Česká Republika
29. 10. 2013 v 0:55

Do tohoto vlákna prosím pište postřehy a návrhy na změny, které by Vám umožnily lépe využívat diskuzi na zdejším webu. Všechno má svoje mouchy a já bych je rád vychytal, abyste se cítili ještě více jako doma. Prosím pouze konstruktivní návrhy a nápady,  ostatní mažu!

Nový Zéland
30. 10. 2013 v 7:27

Cau Honzo, mozna by se hodila dalsi zalozka specialne na POJISTENI - precijen problematika je obsahla a nekolikrat rocne se tu objevuji stejne dotazy. Vim, ze by to teoreticky mel resit clanek, nicmene oba vime, ze tam to nikdo necte a pripadne novinky by se tam ztratili a stejne by se lidi porad dokolecka ptali na foru. No je to jen navrh, tak uvidis.
PS: drzim palce Svetu Kolem Nas a vasemu prirustku 40.png

Česká Republika
30. 10. 2013 v 9:14

Zdar, na POJISTENI by mela slouzit sekce papírování a navíc se to jako nejaktivnější vlákno zobrazuje úplně nahoře. To by myslim mělo stačit.

Já měl na mysli spíš nějaké návrhy ohledně funkce, sice na to nemám moc času, ale chtěl bych nějaké návrhy co komu nesedí a pod.

Nový Zéland
15. 11. 2013 v 8:22

Ahoj, hodila by se funkce oznacit vse,  a okliknou jako vse prectene...

Dik

Ps: a dodelat stranky na mobil platformy? Sry byl vtip... Ale hodilo by se to :-)

Nový Zéland
Jan
17. 11. 2013 v 7:24

Jo, to označit vše jako přečtené by se fakt hodilo.

Česká Republika
17. 11. 2013 v 19:15

Zdar. Ja bych uvital PM ...neni to zas tak narocne dodelat a nekdy by se nemuselo zasirat vlakno zbytecnymi dotazy treba na konkretniho uzivatele fora. Je ovsem fakt, ze nekdy ten dotaz muze pomcot ostatnim uzivatelum...Takze jen tak na okraji, za me PM...

Česká Republika
17. 11. 2013 v 20:24

Díky za tipy ... většinu z těch věcí mám v plánu, takže jen co doděláme projekci o Mexiku, tak se na to vrhnu. Další tipy uvítám!

Nový Zéland
Honza
18. 11. 2013 v 2:12

Ahoj Honzo,docela bych se zamyslel na nějákým propojení se sociální sítí, fb, twitter a tak, aby se sem porad nemohli prihlasovat takovy ty idioti. Nechci nijak rejpat, ale obcas procitam ty diskuze a odpovedi a nevím co dřív mám dělat, jestli se smát nebo brečet nebo se nasrat a začít odpovídat stejným stylem, protože to je fakt k breku nekdy, občas se sem chodit bavit nad tím co nekteří jedinci vyplodej... Ale. Ctu i FB "cesi a slovaci na NZ" A myslim ze jsem se tam jeste nikdy nesetkal s odpovedi typu "ani sem nejezdi, zustan si doma, jsi debil, kokot, kráva tlusta" a tak bych mohl pokračovat... PROč? Protože tam si jede kazdej svuj profil, svoje jmeno a zadna anonymita, ale tady, tady se muze prihlasit jakejkoliv "debil" typu denda, žáha, petus a dal. A rozjet ten kolotoč super nikam nevedoucích odpovedí a urážek...

Ale to je jen návrh, asi to je moc složitý to udělat, nebo proste tu registraci nejak vylepšit...

Snad jsem nikoho neurazil

Ahojte

Nový Zéland
18. 11. 2013 v 6:08

32.pngHele, Honziku, ja se za svoje nazory nestydim, takze propojeni s ksichtbukem by vubec nepomohlo. A vubec jsi me neurazil, neboj 39.pngPapa

Nový Zéland
Honza
18. 11. 2013 v 9:08

Tak a jsme u toho... 22.png

Nový Zéland
xaver
19. 11. 2013 v 11:22

to jo ty vole,denda byla pekna schiza...

Nový Zéland
xaver
19. 11. 2013 v 11:25

ale petus a zaha to je kategorie sama o sobe...

Nový Zéland
21. 11. 2013 v 1:17
Jo jsou kategorie sama pro sebe :-)) ale ta spravna, jelikoz rady a typy od tech dvou davaji hlavu a patu a lidem pomuzou. Honzo od Tebe jsem tady toho co by lidem pomohlo moc nevidel..... a jestli se Ti nezda co Ti odpovedel Petus tak se precti svuj prispevek kdo se do koho zacal navazet jako prvni....
Nový Zéland
Honza
21. 11. 2013 v 7:28

Jsi tu nově co? Tos asi nevidel ty odpovedi co tam psali vid? Nevidel, protoze jsou uz nekym smazany... Okay obcas neco kloudnyho napisou, ale je tam vzdycky citit takovy to pohrdaní, ale tak to vidim jen ja a do nikoho jsem se nenavazel, jen jsem to podotknul, mrzi me zes nevidel ty odpovedi jejich...

Ja a radit? Obcas jsem to zkusil, a? Zkus hadat, hned mel nekdo poznamku debilni, takze si radsi svoje rady a zkusenosti a ze jich neni malo necham snad radsi pro sebe, pro dobrotu na zebrotu jak se říka... cau

Nový Zéland
21. 11. 2013 v 8:20

Honzo teď jsi mě dostal - vážně neznáš mapu jak už ti to psal někdo jinde! A seš úplně vedle. Mě to pobavilo, tohle je vážně mazec.Rozdíl je v tom, že já se skutečně snažím lidem pomoct a poradit - a můžu s přehledem ukázat minimálně 25 lidí, které jsem poznal osobně a i když to byl úplně cizí člověk tak jsem mu pomohl. Ne heroické činy tady těch místních internetových supermanů co se do mě naváží kvůli tomu, že si od nich nenechám nic líbit, ale skuteční lidé. Příští týden bude u mě na gauči spát kluk kterého jsem nikdy neviděl - přiletí a bude tu u nás makat na sadě, domluveno přes tyhle stránky, hotová věc. To samé další lidi co mě psali atd. atd. Nehledě o holce které jsem vezl věci z ČR, další zase prášky, klukovi hlídám surf a ostatní věci když chodí tracky aby mu někdo nevyčoroval auto. Spoustě lidí jsem poradil mimo tyhle stránky a napsal jim dobré rady, dal i dobré kontakty - ale tyhle věci se tady prostě nehážou jen tak do placu, protože se to pak dozví ti "špatní" lidi a pak musíme na kempu snášet bandu vožralých zhulených čechů co nás nenechají vyspat každej pátek sobota neděle, nehledě na typy na super místa kde se dá fotit, vidět něco spešl atd. Já dávám rady lidem, kteří sem jedou skutečně cestovat, poznávat NZ - lidem co stejně jako já zabalení ve spacáku čekají v 5 ráno někde na útesu s foťákem v ruce až bude vycházet slunce nebo skutečně chodí tracky a great walky, takže si s prominutím cenzurům NASER! A PetusP je podle mě frajer a podle toho co píše bych toho člověka rád kdykoliv poznal osobně, stejně jako Lejsky - klobouk dolů a díky za tohle fórum. Já bych registraci taky uvítal - ale není problém si mě najít jak v Cromwellu kde jsem teď, tak na fcb pod jménem Tomáš Žalčík. 

Nový Zéland
Honza
21. 11. 2013 v 9:51

A proc si kurva jednou nepriznate, že jste si sem tam obcas rejpli? A snazite se porad a dokola vymlouvat? Hmm? Stejne mi to zase vy, mluvite...

Dobre sorry uz mlcim, jste ti nejlepsi a nejlepsejsi lidi na ktery tu jde narazit a to vychlobání, to je moooc nadherna vec, umej se ty lidi bez "Vás" vubec najist? Nemusis je krmit? a co zadek umej si ho utrit v prirode po kadeni? Me by jen zajimalo kolikrat jste v ty divocine pro svoje vytrusy vykopali díru, na coz si vetsina kiwaku proti backpackerum stezuje... ?

A to vase poznavani a foceni :D no to je tak super, ze jste proste uplne nejvic

Ahoj

Nový Zéland
21. 11. 2013 v 10:16

34.pngJohnny a Zaha na cestach, nechte prosim Honzika bejt, vzdyt je nad slunce jasny, ze mu nekdo vzal lopaticku a kyblicek z pisecku a ted si svuj vztek vylejva zde na foru - diskuzi. Jen by me zajimalo, kdyz uz teda nepomaha, neradi a vlastne vsecko vi a stejne je to nejlepsi na facebooku, tak co tady vlastne dela chlapecek jeden ukrivdenej? 32.png Ajo uz vim, ceka az mu tu nekdo neco poradi, a obcas tu jen podotkne, ze je nekdo debil, ale pozor do nikoho se tim nenavazi,jak chvalihodne, ale bavim se skvele. Takze Honziku, dnes se vyjimecne snizim na tvoji uroven - jsi curak, doufam ze jsem te neurazil, to bych fakt nerad 32.png

Nový Zéland
Honza
21. 11. 2013 v 10:47

A jeste trakárek...

A  jak jsem psal, chodim se sem bavit nad vasima radama a odpovedima :D Taky se bavim, a pekne jsi to dokazal, umis se snizit dokonce i pod mojí uroven dekuji... Nejvic mi vsak vadí, ze neumíte prijmout nazor jinýho a jste ve vsech smerech nejlepsi, copak to asi ukazuje? :D A porad a porad to jen okecavate, myslim, ze to ukazuje na to, ze mam preci jen aspon z pulky pravdu!

Neurazil jsi me, to bys preci nerad :D

Nový Zéland
21. 11. 2013 v 11:42

Honziku, kdyz se sem chodis tak pekne bavit, tak proc se proti nam na zacatku vymezujes a chces aby jsme sem nechodili? 4.png Zrejme vypadek v mozkovne vid? 34.png Ale uz prestan, boli me branice.

Česká Republika
21. 11. 2013 v 15:04

Jelikož bych rád na NZ vycestoval v září 2014 (nebo ještě o rok později), tak mě při pročítání těhle stránek hodně štvalo, že po redesignu (a zřejmě i přejití na nový redakční systém) jsou odkazy z podstránek na podstránky již nefunkční (viz třeba zde, odkaz ze slova Aucklandu)

To je asi zapříčiněno rozdílnou url dříve a nyní.

Věřím, že to štve nejen mě :) Ale jednoduchým řešením by mělo být zápis přesměrování 301 do htaccess.

Další věc co mi vadí, je že pokud je text u seznamu jedné odrážky hodně dlouhý, tak přeskočí o řádek níž, ale druhá odrážka se již neposune (viz třeba zde), takže pak to je nečitelné.

L.

Česká Republika
Janča
21. 03. 2014 v 13:39

Ahoj,

nečetla jsem vaše příspěvky, tak nevím, jestli jste to neřešili.

Určitě bych ocenila ve fóru "Inzerce" pokud nějaké nabídky už neplatí, aby byly smazány. Je jich tam hrozně moc a když už mě nějaká zaujme, tak neplatí. Což mě vážně dokáže naštvat...=)

Nový Zéland
29. 11. 2014 v 11:01

Ahoj Honzo! Co tak zridit sekci k moznosti seznameni na NZ. Nemyslim primo nejakou partnerskou seznamku, spis jen moznost prihlasit se k nejake lokalni cesko-slovenske komunite. Pokud existuje (napr. v Chch existuje), mohli by sem clenove davat info o srazech na pivo, akce atd.

P.S.: Jeste nez to tu nekdo nadhodi, ne kazdy ma potrebu se registrovat a mit svuj profil na FB.

Spojené státy
Nový příspěvek
antispam napiš číslici šest (a zapni si v prohlížeči Javascript!)
Přihlášení
Sponzorované odkazy
Kurz
Nový Zéland Aktuální kurz1 NZD = 14,826 CZK
Dle dnešního kurzovního lístku ČNB
Cestování na Facebooku
Další odkazy
Statistika
  • 16016 návštěvníků celkem
  • 14 návštěvníků online