Vzdělávací projekt Svět kolem nás

Cesta na Nový Zéland diskuzní fórum

Cestování na motorce

to Pepino
06. 10. 2013 v 20:21

Zdar pokud uvazujes o cestovani na NZ na motorce tak jak pise DAN enduro je volba.

Cestak neni az tak moc dobrej pokud ho chces procestovat poradne. je tam hodne sterkovych cest

zkratek pres piskove plaze,  low tide cest a kupa travy :-)

Jsem taky mororkar, ale na zealandu jsem mel auto, tereni dodavku a i ta nestacila nekdy je to fakt divocina.

A priprav se na hodne deste:-)  jako hodne, hodne deste :-).

Honza

01. 10. 2013 v 23:13

tak za 5 tyzdnov odchadzam na Zeland a ako prve kupujem moto, velmi sa na to cestovanie tesim :) Vidim to skor na nejaky cruiser, mozno tourist. Este mam jednu otazku na skusenejsich - podla nasho vodicaku mam papiere na malu a strednu motorku (do 35kW), ale na medzinarodnom som si vsimol iba jednu suhrnnu kolkonku pre vsetky moto. Podla coho sa orientovat pri vybere kubatury ? Lebo prejst 15000+km na nejakej 250tke prditku sa mi velmi nechce :) Dik za radu

22. 07. 2013 v 11:19

DAN.JPG

Jezdeni na NZ je parada :)   Jen bych doporucil koupit enduro. Jsou cesty a cesticky ktere na normalni motorce nejdou :(  Ale jak rikaji kamaradi je jedno na  em jedes, hlavne ze jedes :))

Roman
12. 07. 2013 v 17:18

a Honda VFR 750 by ti vyhovovala? nebo mohu sehnat i jinou .Jaka by Ti tak vyhovovala?

06. 07. 2013 v 22:42

dakujem aj ja za tip. Este som sa chcel spytat ako to je s vodicakom na motorku, da sa normalne pouzivat medzinarodny, na ktorom budu zaznacene kategorie moto ? vdaka

05. 07. 2013 v 13:15

Super, díky za tip už jsem zkouknul 1. Díl a nemůžu se dočkat, akorát nevím zda budu mít na toho Harley Davidson , ale stejně bych raději cesťáka a hlavně sehnat parťáka 32.png

05. 07. 2013 v 9:15

Čau,

stáhní si cestopis na uloz.to 

"Báječné vyjížďky na motocyklu Nový Zéland"

jsou tam dva díly.

A myslím, že budeš mít jasno 34.png

04. 07. 2013 v 16:51

Zdravím všechny,

Rád bych se příští rok, pokud se podaří našetřit, vydal na New Zeland Working holidays.

Zatím je vše pouze plánování, tak zjišťuji po fǒrech co a jak.

Jsem vášnivý motorkář a chtěl jsem se zeptat, dalo by se cestovat po novém zélandu i na motorce ? Nebo je vhodnější zvolit automobil ?

Samozřejmě po příletu plánuji vydělat nějaké peníze zakoupit motocykl a postupně poznávat zemi, sem tam nějaká brigádka.

Děkuji předem za reakce.

Nový příspěvek
antispam napiš číslici šest (a zapni si v prohlížeči Javascript!)
Přihlášení
Sponzorované odkazy
Kurz
Nový Zéland Aktuální kurz1 NZD = 15,114 CZK
Dle dnešního kurzovního lístku ČNB
Cestování na Facebooku
Další odkazy
Statistika
  • 16016 návštěvníků celkem
  • 13 návštěvníků online